Nowości w Xbox Game Pass na listopad 2023. Oto sześć potwierdzonych debiutów

Xbox Game Pass - oto sześć potwierdzonych gier na listopad 2023
Newsy PC Xbox Series XOne

Jak na razie Microsoft potwierdził sześć nowości w Xbox Game Pass na listopad 2023. Nie ma tu gigantycznych hitów, ale gracze nie będą się nudzić.

Xbox Game Pass jest nieustannie rozwijany, a wrzesień był naprawdę wybitnym miesiącem. Teraz jednak szykuje się lekki okres posuchy, a już na pewno jeżeli chodzi o największe premiery. Chwilowo gracze muszą zadowolić się innymi pozycjami, ale nie oznacza to, że będzie źle. Sześć potwierdzonych na listopad gier to parę naprawdę udanych pozycji.

Xbox Game Pass na listopad 2023:

  • PlateUp (2 listopada)
  • Thirsty Suitors (2 listopada)
  • Football Manager 2024 (6 listopada)
  • Dungeons 4 (9 listopada)
  • Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name (9 listopada)
  • Persona 5 Tactica (17 listopada)

PlateUp to kolejna gra dla domorosłych kucharzy i entuzjastów kulinariów. Pozornie może przypominać serię Overcooked, ale w praktyce jest nastawiona na całkowite zarządzanie i customizację restauracji – ma nawet elementy roguelike’a! Z kolei Thirsty Suitors może być zaskakująco ciekawą premierą, o której już pisaliśmy w przeszłości.

Z największych hitów dostaniemy najnowszego Football Managera, kolejną odsłonę serii Dungeons i nie tylko. Jest jeszcze Like a Dragon Gaiden, czyli niezwykle ciepło przyjęta seria będąca spin-offem bestsellerowej Yakuzy. Persona 5 Tactica z pewnością zagwarantuje dziesiątki godzin dobrej zabawy dla fanów jRPG-ów. To jednak tylko początek nowości na listopad. Z czasem Microsoft ujawni więcej nowych gier.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie