Nowe gry trafiły do Xbox Game Pass. Wśród nich genialne RPG

Xbox Game Pass z nowymi grami, w tym z genialną grą RPG
Newsy PC Xbox Series XOne

Subskrybenci Xbox Game Pass mogą już cieszyć się trzema nowymi grami w usłudze. Może i nie ma tu wielkiego hitu, ale to wciąż świetne pozycje.

Microsoft nie przestaje rozwijać swojej flagowej usługi. Pierwsza rozpiska premier na sierpień wydaje się całkiem intrygująca. Do tego wiemy, jakich tytułów możemy spodziewać się jeszcze do końca lipca. Trzy z wymienionych gier już teraz dostępne są do ogrania.

Nowe gry w Xbox Game Pass:

  • MotoGP 22 (chmura/konsola/PC)
  • Sins of a Solar Empire: Rebellion (PC)
  • Torment: Tides of Numenera (chmura/konsola)

Największym „hiciorem” z tych z pewnością wydaje się Torment: Tides of Numenera. Dzieło autorstwa InXile jest duchowym następcą jednego z najdoskonalszych RPG-ów wszech czasów, czyli Planescape: Torment. Tytuł ten, podobnie jak jego poprzednik, stawia wiele pytań dotyczących istoty i sensu życia, roztrząsając filozoficzne rozterki. Dzięki temu fabuła należy jednak do opowieści najwyższej klasy.

Sins of a Solar Empire: Rebellion (PC) jest z kolei kolejnym wcieleniem jednej z najbardziej znanych serii gier strategicznych 4X. Samodzielne rozszerzenie pozwala nam na wybudowanie kosmicznego imperium i zarządzanie nim, aby trwało jak najdłużej. Z wymienionych nowości w XGP wyróżnia się MotoGP 22, gdyż jest to jedyna gra sportowa w zestawieniu. Jak sama nazwa wskazuje, produkcja pozwoli nam na wzięcie udziału w Motocyklowych Mistrzostwach Świata.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie