Nowe pozycje w Xbox Game Pass. Wśród nich „najgorszy” tytuł gry wideo w dziejach

Xbox Game Pass z nowymi grami. Wśród nich
Newsy PC Xbox Series XOne

Xbox Game Pass z początkiem czerwca wzbogacił się o kolejne trzy pozycje. Wśród nich boomer shooter o niezwykle idiotycznej nazwie.

Jeżeli ktoś przeprowadziłby głosowanie na najgorsze nazwy gier, z pewnością sam zaproponowałbym Slayers X: Terminal Aftermath: Vengance of the Slayer. Jeżeli w tytule mamy aż dwa dwukropki, nie do końca wiemy, czy „X” w nazwie odnosi się do numeru, czy litery, a także jedno słowo powtarza się dwa razy, wiedzcie, że będzie grupo. Znaczy ten, „grubo”, przepraszam – chyba za bardzo zainspirował mnie opis wspomnianej pozycji na Steam.

To co… czy nadajeż się na X Slayera?!?… 7 broni, krew i flaki, porąbana muzyka autorstwa Seepage i Z(g)rzeszenia Pyscholi i plansze, na których możesz wysadzić wszystko. no odjazd. zaczołem robić tę grę w liceum w 1998 z kumplem a teraz mam 37 lat, więc jestem dojżały.

– głosi opis Slayers X: Terminal Aftermath: Vengance of the Slayer

Jeżeli myślicie, że macie do czynienia z żartem – gratulacje, macie rację. „Najgorszy” tytuł gry w dziejach reprezentuje tak naprawdę obiecującego boomer shootera dla weteranów FPS-ów z lat 90. Klimat, nostalgia, archaizm, a także przesycenie treścią – znajdziecie tu wszystko to i wiele więcej. Nie reklamuję tej pozycji, ale muszę przyznać, że jestem bardzo ciekaw, jak to wyszło w praniu. Na szczęście ja – i Wy także – przekonacie się o tym w ramach Xbox Game Pass.

Nowe gry w Xbox Game Pass od 1 czerwca 2023:

  • Car Mechanic Simulator 2021 (Konsola, chmura i PC)
  • Slayers X: Terminal Aftermath: Vengance of the Slayer (Konsola, chmura i PC)
  • The Big Con (Konsola, chmura oraz PC)

Jeśli jednak boomer shootery to nie Wasza para zwietrzałych kaloszy, są też inne tytuły. Car Mechanic Simulator 2021 z pewnością zadowoli fanów motoryzacji i majsterkowania, a The Big Con to odprężająca, niezależna „komedia o dorastaniu”. Jeśli ciekawi Was reszta czerwcowych nowości zmierzających do usługi, warto sprawdzić ten tekst, w którym opisujemy nadchodzący miesiąc.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie