Już dziś nowa gra w Xbox Game Pass. To świetny tytuł dla fanów przygody i RPG

Xbox Game Pass z dwoma nowymi grami, w tym tytułem od DC
Newsy PC Xbox Series Xbox Series S

Już dziś do abonamentu Xbox Game Pass trafiła jedna z zapowiadanych na listopad gier. W tym miesiącu do usługi zagości sporo ciekawych tytułów, a tym razem kolej przypadła ciekawej grze przygodowej z elementami RPG. Jeżeli jesteście zainteresowani przetestowaniem tej produkcji, to pora sprawdzić bibliotekę abonamentu od Microsoftu. Nie pożałujecie!

Xbox Game Pass z nową grą

Już dziś posiadacze abonamentu Xbox Game Pass mogą pobrać premierowy tytuł, który trafił do usługi. Mowa o doprawdy przyjemnej grze, jaką jest Thirsty Suitors. Tytuł ten zebrał w sieci naprawdę niezłe oceny i stanowi bardzo ciekawe połączenie kilku gatunków. Coś dla siebie znajdą w nim fani przygodówek, gier RPG i elementów zręcznościowych. Wszystko to zostało okraszone miłą dla oka grafiką, choć nie mowa tu o fotorealiźmie.

Grę znajdziecie w bibliotece tytułów usługi Game Pass:

To jednak dopiero początek, bo na listopad zapowiedziano aż 8 nowych gier w usłudze. Co najważniejsze, wśród nich znajdziemy kilka hitów. O liście nowych gier pisaliśmy niedawno. Znajdziemy na nich m.in. Football Manager 2024 czy Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name.

Dzisiejsza gra to dopiero przedsmak, dlatego warto uzbroić się w cierpliwość przed kolejnymi “premierami”. Choć na rynku premier sporo dobrego za nami, to oferta abonamentowa jawi się jako zdecydowanie interesująca. Która z gier ciekawi was najbardziej?

Bezsprzecznie fani piłki nożnej sięgną po managera piłkarskiego, który obecnie nie ma sobie równych na rynku. Choć premiera nowej FIFY (EA Sports FC 24) już za nami, prawdziwe zarządzanie zespołem możliwe jest właśnie w grze od Sports Interactive.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie