Xbox Game Pass Logo

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Świetna gra akcji niedługo pojawi się w Xbox Game Pass

Xbox Game Pass niedługo wzbogaci się o bardzo dobry tytuł od japońskich deweloperów. Microsoft w zabawny sposób potwierdził, że w usłudze pojawi się Judgment.

Microsoft właściwie potwierdził, że do Game Passa trafi niedługo nowy, duży tytuł. Na Twitterze udostępniono listę postaci z gier, na której wyróżniono Tekayukiego Yagami, czyli protagonistę Judgment.

Na podanie terminu udostępnienia tytułu musimy zaczekać. Bardzo możliwe, że pojawi się on w Xbox Game Pass jeszcze w ciągu najbliższych tygodni. Do usługi Microsoftu zawitała już prawie cała seria Yakuza, więc obecność jej spin-offu w abonamencie niespecjalnie dziwi.

Judgment to bardzo dobrze oceniana produkcja od studia Ryu Ga Gotoku. Jak już wspominałem, jest to spin-off serii Yakuza. Wcielamy się w nim w byłego prawnika i obecnego detektywa, który rozwiązuje zagadki w fikcyjnej dzielnicy Kamurocho.

Jak na Ryu Ga Gotoku przystało, w grze znajdziemy stosunkowo niewielkie, ale szalenie różnorodne i wypełnione po brzegi misjami, pobocznymi aktywnościami i znajdźkami lokacje. To jedna z tych gier, które przejdziemy w około 25 godzin, ale zrobienie wszystkie zajmie nam nawet 100 godzin.

Jeśli szukacie dobrego punktu wejścia do świata gier Yakuzopodobnych, Judgment jest świetną opcją. Obecność w Game Passie dodatkowo cieszy, bowiem możemy zapoznać się z tytułem bez przymusu wydawania ponad stu złotych.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się