Xbox Game Pass na listopad. Oto nowe gry w usłudze

Microsoft informuje o listopadowym rozszerzeniu katalogu gier w usłudze Xbox Game Pass.

Usługa Xbox Game Pass umożliwia dostęp do ponad 150 pełnych gier na konsole Xbox One oraz tytułów Xbox Play Anywhere na komputery PC z systemem Windows 10, w ramach jednego abonamentu, w stałej cenie. Abonament Xbox Game Pass można kupić na stronie xbox.com/game-pass lub bezpośrednio w Sklepie Xbox na konsoli Xbox One, korzystając zarówno z karty płatniczej, jak i z kart przedpłaconych dostępnych w sklepach stacjonarnych, jak również w ramach programu Zapłać z Orange i Zapłać z PLAY, dostępnych dla abonentów komórkowych sieci. Każdy posiadacz konta Xbox Live może też skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego usługi. Korzystanie z Xbox Game Pass nie wymaga posiadania abonamentu Xbox Live Gold (za wyjątkiem korzystania z trybu gry wieloosobowej online w obsługiwanych grach).

W listopadzie katalog Xbox Game Pass zostanie rozszerzony o następujące tytuły, a dodatkowe pozycje pojawią się w abonamencie w trakcie transmisji z wydarzenia Inside Xbox podczas X018, organizowanego w dniach 10-11 listopada w Mexico City:

  • Sniper Elite 4
  • Olli Olli 2XL
  • Sheltered
  • Rise and Shine
  • Grip (gra dostępna w dniu premiery 6 listopada)

W usłudze Xbox Game Pass dostępne są pełne wersje gier światowych marek, jak Rise of the Tomb Raider, Fallout 4 i Tom Clancy’s The Division, czy DOOM i Rage, autorstwa legendarnego studia id Software. Microsoft wprowadził również do abonamentu wydawnictwa własne, dostępne w usłudze w dniu premiery rynkowej, na równi z tradycyjnymi nośnikami, w tym dostępnej już gry Forza Horizon 4 oraz Gears of War 5, w chwili jej premiery. Firma wprowadziła też do usługi szereg usprawnień technicznych, na czele z FastStart, który umożliwia dwukrotnie szybsze uruchamianie gier pobranych w ramach abonamentu, priorytetyzując w kolejce pobierania pliki wymagane do startu gry. Korzyścią z posiadania abonamentu Xbox Game Pass jest możliwość pobrania pełnych wersji gier bezpośrednio na konsolę Xbox One. Oznacza to płynną rozgrywkę w najlepszej jakości, bez obaw o przepustowość łącza lub połączenie sieciowe podczas strumieniowania danych. Każdego miesiąca do usługi dodawane są nowe pozycje, zapewniając tym samym nieustannie zmieniającą się ofertę najlepszych tytułów. Co więcej, gry cyfrowe dostępne w Xbox Game Pass, w tym dedykowane im dodatki, można zakupić na własność ze zniżką dla abonentów usługi.

Źródło: Microsoft

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: