Xbox Game Pass od dzisiaj z wyścigowym hitem. Do tego 11 DLC za darmo

Xbox-Game-Pass
Newsy

Do usługi Xbox Game Pass dołączyła właśnie kolejna świetna gra. To wypasiona edycja GOTY wyścigów Hot Wheels Unleashed. Jeśli już je pobierasz, to nie zapomnij o darmowych dodatkach.

Oferta Xbox Game Pass luty 2023 wzbogaciła się o wyścigi z uniwersum Hot Wheels. Otrzymujemy odsłonę Unleashed w wydaniu Game Of The Year Edition. Poniżej zobaczysz, co zawiera.

Xbox Game Pass luty 2023 z nową grą

Microsoft dokłada do swojej usługi XGP tytuł Hot Wheels Unleashed – Game of the Year Edition. Jak możemy zobaczyć na karcie gry w sklepie “zielonych”, w skład pakietu wchodzi:

  • pełna gra
  • HOT WHEELS Pass Vol. 1
  • HOT WHEELS Pass Vol. 2
  • HOT WHEELS Pass Vol. 3
  • HOT WHEELS – Sportscars Pack wraz z dwoma pojazdami (Track Manga oraz GT-Scorcher)
  • HOT WHEELS – Beefed Up Pack wraz z dwoma pojazdami (HW Armored Truck oraz Baja Bone Shaker)
  • HOT WHEELS – Street Beasts Pack wraz z dwoma pojazdami (Shark Bite oraz Tomb Up).

Gra pozwala zasiąść za kierownicą malutkich wyścigowych samochodów. Jest możliwość budowania własnych torów, personalizowania fur oraz zabawy sieciowej ze znajomymi.

Zanim zaczniesz się ścigać, warto sięgnąć po coś jeszcze. W Xbox Store dostępnych jest 11 dodatków za darmo do omawianej gry. Dzięki nim dodasz do swojego garażu kilkanaście nowych pojazdów. Wszystkie darmowe DLC znajdziesz na karcie gry, zaraz pod jej opisem.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie