Xbox Game Pass z nowymi grami. Znamy pierwszy tytuł na luty 2022

Xbox Game Pass - logo PCB - PG
PC Xbox Series Xbox Series S XOne

Poznaliśmy dwie kolejne gry, które zadebiutują w usłudze Xbox Game Pass. Pierwsza z nich pojawi się już na początku lutego, a druga w marcu – w dniu swojej premiery.

Pierwszą z nich jest Dreamscaper, które już 3 lutego pojawi się w usłudze. Co ważne, twórcy potwierdzili jedynie debiut w na Xbox One oraz Xbox Series X i S. Najpewniej PC Game Pass przynajmniej na razie nie zostanie wzbogacony o poniższą produkcję.

Drugim z tytułów jest A Memoir Blue, którego premiera odbędzie się 24 marca 2022 roku. Tytuł powinien dokładnie tego dnia pojawić się i w Xbox- i w PC Game Passie. Polecam zapoznać się z oboma zwiastunami załączonymi w tym newsie, bo każda z tych dwóch produkcji może Was zainteresować do poświęcenia im czasu.

Jak widać, Xbox Game Pass zyska dwie wyróżniające się gry. Powodów, by skorzystać z tej subskrypcji jest coraz więcej. Śmiało do nich mogę zaliczyć również to, że nowi użytkownicy mogą sprawdzić wariant PC i Ultimate za jedynie 4 zł za pierwszy miesiąc. To mniej niż kosztuje duża paczka czipsów, a odblokuje Wam to dostęp do setek gier.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie