Nowa gra-niespodzianka w Xbox Game Pass zachwyci niejednego gracza

Xbox Game Pass z zachwycającą grą-niespodzianką dostępną
Newsy PC Xbox Series XOne

Xbox Game Pass oferuje graczom dostęp do nowej gry, która nie była wcześniej zapowiadana. Mowa o Killer Instinct Anniversary Edition.

Lubicie niespodzianki? No jasne, kto nie lubi! Do tego mowa o gamingowych niespodziankach i to bardzo miłych. Xbox Game Pass dostało właśnie nowy tytuł, którym cieszyć można się już teraz. I choć z góry stwierdzę, że nie spodoba się każdemu, może zachwycić niejednego, szczególnie fanów bijatyk lub dość unikalnego klimatu.

Flagowy abonamentu Microsoftu zaledwie wczoraj otrzymał dwie spore nowości. O obydwu wiedzieliśmy jednak wcześniej, także nie było mowy o żadnych zaskoczeniu. Inaczej sprawa wygląda z Killer Instinct Anniversary Edition, czyli bijatyce pozwalającej na starcia bardzo wielu różnych potworów i bohaterów, w tym takich maszkar jak wilkołaki czy gargulce. Tytuł zapowiedziano nie dalej niż tydzień temu. Teraz już wyszedł, a do tego wziął nas z zaskoczenia dzięki obecności w XGP.

Anniversary Edition to ulepszona i rozszerzona edycja ciepło przyjętej bijatyki z 2013 roku. Jeżeli nie macie abonamentu, i tak możecie się nią cieszyć bez opłat, o ile dysponujecie wersją Definitive Edition w swojej bibliotece. Wtedy aktualizację możecie pobrać zupełnie za darmo.

Killer Instinct okazało się ciepło przyjętą kolejną częścią popularnej niegdyś serii bijatyk. I choć rozgłosu porównywalnego z Mortal Kombat czy Street Fighter nie zdobyło, nadal zgromadziło wokół siebie sporą grupę oddanych fanów. Ci z pewnością ucieszą się na wieść, iż nowa wersja uwielbianej gry dostępna jest w usłudze.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie