Pożegnajmy te świetne gry z Xbox Game Pass, dziś od nas odchodzą

Xbox Game Pass - z usługi zniknie kolejny zestaw ciekawych gier
Newsy PC Xbox Series XOne

Z Xbox Game Pass zostają dziś usunięte kolejne gry. Łącznie mowa o 8 pozycjach i część z nich jest naprawdę świetna. Mam nadzieję, że zdążyliście je ograć.

Xbox Game Pass w marcu już wzbogacił się o parę ciekawych pozycji, w tym szalenie popularne Valheim. Już jutro, tj. 16 marca możemy oczekiwać szóstej odsłony bestsellerowej serii Civilization. Do tego później fani stylu studia Ghibli będą mogli cieszyć się drugą częścią serii Ni no Kuni. Nie oznacza to jednak, że możemy wyłącznie się cieszyć. Niestety już dziś pożegnamy 8 gier, w tym parę naprawdę udanych pozycji.

Gry, które znikają z Xbox Game Pass 15 marca 2023:

  • F1 2020 (konsole Xbox)
  • Goat Simulator (konsole Xbox, chmura)
  • Kentucky Route Zero: TV Edition (konsole Xbox, PC, chmura)
  • Marvel’s Guardians of the Galaxy (konsole Xbox, PC, chmura)
  • Paradise Killer (konsole Xbox, PC, chmura)
  • Undertale (konsole Xbox, chmura)
  • Young Souls (konsole Xbox, PC, chmura)
  • Zero Escape: The Nonary Games (konsole Xbox, PC, chmura)

Wśród nich szczególnie można opłakiwać „Strażników Galaktyki”. Tym razem Square Enix zaskakująco stanęło na wysokości zadania. Deweloperzy wydali tytuł skupiony wokół rozgrywki singleplayer. Mamy tu świetną historię, dobrze poprowadzone postacie oraz szaleństwo znane z komiksów czy filmów Marvela. Wszystko w jednym, tak zresztą odmienne od porażki Marvel’s Avengers. Mam nadzieję, że zdążyliście ten tytuł już ograć.

Do tego trochę szkoda naprawdę klimatycznego Kentycku Route Zero oraz Goat Simulator. Jasne, może i „Symulator Kozy” nie jest szczególnie ambitną pozycją, ale trochę radochy potrafi dostarczyć. Nie jest to jednak aż tak wielka strata, co choćby „Strażnicy”. Pozostaje nam obecnie liczyć na to, że Microsoft szybko dorzuci do pieca coś nowego, choć na posuchę i tak nie ma co narzekać.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie