Kolejne gry trafią do Xbox Game Pass, w tym świetnie przyjęty premierowy horror

Xbox Game Pass z kolejnymi 4. grami, w tym z udaną premierą
Newsy PC Xbox Series XOne

Oferta Xbox Game Pass rozszerzy się o kolejne cztery pozycje w tym miesiącu. Na największe zainteresowanie zasługuje The Texas Chain Saw Massacre.

Microsoft pochwalił się kolejnymi grami, które już w ciągu najbliższych tygodni trafią do usługi Xbox Game Pass. Na szczególne wyróżnienie zasługuje przede wszystkim jedna z nich, ale cała oferta wygląda na tyle dobrze, że nawet antyfani horrorów nie będą czuć się pominięci.

Xbox Game Pass – cztery nowe gry w sierpniu:

  • Firewatch – 17 sierpnia
  • The Texas Chain Saw Massacre – 18 sierpnia
  • Sea of Stars – 29 sierpnia
  • Gris – 5 września

Lećmy po kolei, bo Firewatch to bezapelacyjnie jedna z najlepszych narracyjnych przygodówek ostatnich lat. To wyjątkowo udany debiut i do tego taki, który może przekonać do siebie nawet najbardziej wymagających pod względem fabuły graczy. Wcielamy się w strażnika przeciwpożarowego w lasach Wyoming. Pewnego dnia zostaje wysłany do kolejnych ostępów lasów, dzięki czemu odkrywa coraz więcej sekretów rzutujących na jego prywatne życie i przyszłość. Dorosła gra o dorosłych tematach, ale w formie niezwykle przystępnej gry eksploracyjnej.

Największą nowością wydaje się jednak The Texas Chain Saw Massacre, bo gra zadebiutuje tego samego dnia, którego stanie się dostępna. Nowy horror multiplayer ma wiele wspólnego z Dead by Daylight i Friday the 13th, oferując przy tym parę świeżych pomysłów. Na OpenCritic gra już teraz cieszy się dobrymi recenzjami – 75% krytyków rekomenduje zagranie, a średnia ocen wynosi 80/100.

Resztę graczy może zachęcić także udane, oldschoolowego RPG Sea of Stars oraz wybitnie piękna przygodówka Gris.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie