Już dziś 3 nowe gry w Xbox Game Pass. 2 z nich to wyjątkowe premiery

Xbox Game Pass będzie jeszcze droższy - obiecuje szef Xbox
Newsy PC Xbox Series Xbox Series S

Już dziś posiadacze abonamentu Xbox Game Pass mogą rozpocząć zabawę w 3 nowych grach. Do usługi dodano kolejne tytuły zgodnie z tym, co zapowiadano na listopad. Co ciekawe, aż 2 z dodanych gier to premierowe produkcje. Wszystkie z nich są zdecydowanie warte uwagi, bo mowa o doprawdy ciekawych grach.

Xbox Game Pass i nowe gry

Od dziś możecie skorzystać z abonamentu Xbox Game Pass do pobrania (lub ogrania w chmurze) 3 nowo dodanych gier. Wśród nich 2 tytuły premierowe, wszystkie jednakowo ciekawe i godne przetestowania. Oto nowe gry:

  • Like a Dragon Gaiden : The Man Who Erased His Name
  • Wild Hearts
  • Dungeons 4

Każda z gier jest dostępna na PC, konsolach Xbox oraz do ogrania w chmurze, więc w zasadzie nie trzeba ich nawet pobierać. A co to w ogóle za gry?

Like a Dragon Gaiden : The Man Who Erased His Name nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Spin-off serii Yakuza zabiera graczy do czasów między 6. a 7. odsłoną głównej serii gier. Mamy znanego głównego bohatera (Kazuma Kiryu) i ekscytującą walkę. Czego chcieć więcej?

Poza Like a Dragon Gaiden, do usługi wpadł też tytuł Wild Hearts, czyli trzecioosobowa gra akcji i RPG, w której za trzon rozgrywki odpowiada polowanie na fantastyczne stworzenia. No i jest też Dungeons 4, czyli kontynuacja serii, w której wcielamy się w rolę “tego złego”, a naszym celem jest zdobycie władzy nad światem — z dawką humoru oczywiście.

Zobacz: Sposób na abonament za darmo

Wszystkie gry są już dostępne w usłudze. Który tytuł instalujecie w pierwszej kolejności? Choć wybór jest, to ja zabieram się za Wild Hearts.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie