2 nowe gry od dzisiaj w Xbox Game Pass. Realistyczni rolnicy i wciągające wampiry

Xbox Game Pass Logo
Newsy PC Xbox Series XOne

Do Xbox Game Pass trafią dziś dwie kolejne gry. Microsoft wprowadza do usługi Farming Simulator 22 oraz świetną, choć niepozorną, grę indie.

Farming Simulator to seria, której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Kolejna odsłona cyklu buduje na fundamentach poprzedników jeszcze bardziej złożony i wciągający symulator farmy. Masa sprzętów, ogrom rzeczy do roboty i możliwość zrelaksowania się przy rosnącym zbożu to wyznaczniki Farming Simulator 22. Jeśli graliście w przynajmniej jedną odsłonę, doskonale wiecie, że nawet oranie pola ma dużo uroku i potrafi zaangażować na długie godziny.

Jeśli widzieliście gdzieś zrzuty ekranu z Vampire Survivors, istnieje duża szansa, że od tego czasu omijaliście ten tytuł szerokim łukiem, bo urodą nie grzeszy. To, co wyróżnia tą niezależną produkcję, to jednak prosta, lecz niesamowicie wciągająca rozgrywka. W grze wcielamy się w jedną z bardzo wielu dostępnych postaci z unikatowymi statystykami oraz gadżetami i mordujemy zastępy potworów w nadziei na przeżycie jak najdłużej. Nie brakuje też ulepszania bohaterów oraz odblokowywania nowych przedmiotów.

Wkrótce do oferty Xbox Game Pass trafią kolejne produkcje. 24 maja w usłudze pojawią się Floppy Knight oraz Hardspace: Shipbreaker, od 26 maja zagramy w Sniper Elite 5, a 27 maja będziemy mogli sprawdzić Cricket 22 i Pac-Man Musem+. Subskrybenci zdecydowanie będą mieli co robić.

Ujawnienie kolejnej części oferty Game Passa powinno nastąpić za około dwa tygodnie.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie