Xbox stworzył gadżet, którego nikt nie potrzebuje, ale każdy chce. Ubranko dla pada

Xbox stworzył niepotrzebny, ale fantastyczny gadżet do pada
Newsy PC Xbox Series XOne

Nadchodzi zima, pogoda zmienia się na coraz chłodniejszą, a i mają powrócić wielkie opady śniegu. To może ubrać pada od Xbox w bluzę z kapturkiem?

W oficjalnym sklepie Xbox pojawił się gadżet z gatunku “a po co to komu?”. Jasne, gracze mogą liczyć na mnóstwo niepotrzebnego tałatajstwa, które jednak zdobywa sporą popularność. Figurki, gadżety, a także dodatkowe elementy pokroju uchwytu na kubek do biurka to tylko wierzchołek góry lodowej. Teraz Microsoft oferuje coś zupełnie innego, ale nie sposób obok tego przejść obojętnie.

Bluza od Xbox, ale nie dla człowieka

We wspomniany sklepie dostaniemy ubranko na kontroler do Xboksa. Na pierwszy rzut oka wygląda jak mała bluza, ma nawet swój własny kapturek. Jest to dość urocze i może nawet kojarzyć się z ubrankami dla psów. Tematycznie jest to strzał w dziesiątkę, bo firma obiecuje, że z taką bluzą nasze pady na pewno nie zmarzną w nadchodzące mrozy.

Jest to pora roku, w której możesz chcieć się przytulić z miłą bluzą z kapturem. Tej zimy nie pozwól, aby twoje kontrolery czuły się pominięte dzięki mini bluzie z kapturem dla kontrolera.

– czytamy w sklepie Xbox

Całość dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym lub białym. Obydwa mają dodatkowe zielone elementy i logo Xboksa. Oprócz kaptura, znajdziemy tu także rękawy na kontroler, a nawet niewielki suwak. Niepotrzebny i genialny gadżet, ale niestety swoje kosztuje. Za bluzę do pada trzeba zapłacić 115 zł… Warto jednak zaznaczyć, że gadżet sprzedaje się niczym ciepłe bułeczki!

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie