Kolejne Xbox Free Play Days ruszyły. Zagramy w wyścigi, popularną strzelankę i świetny symulator

Xbox Free Play Days potwierdzone. Zagramy w trzy świetne produkcje
Newsy Xbox Series XOne

W najbliższy weekend w ramach Xbox Free Play Days zagramy w trzy naprawdę świetne produkcje. W zasadzie każdy powinien poczuć się usatysfakcjonowany.

Nowe Xbox Free Play Days ruszyło z kopyta już wczoraj. Czasu na zagranie w kolejne udostępnione za darmo pozycje mamy do 24 lipca 2022 roku, do końca dnia. Tym razem Xbox postawił na różnorodność i to taką, że chyba każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Xbox Free Play Days 21-24 lipca 2022 – udostępnione gry:

  • NASCAR 21: Ignition
  • Hell Let Loose 
  • Farming Simulator 22

Mamy tu więc i coś dla fanów wyścigów, drugowojennych FPS-ów, a także uprawy buraków czy czegokolwiek, co przyjdzie nam do głowy. Pierwszej pozycji z listy chyba nie trzeba przedstawiać, bo tytuł mówi sam za siebie; to kolejna odsłona serii gier wyścigowych NASCAR Cup Series. Zasiądziemy za kółkiem wielu różnych samochodów i staniemy do walki o mistrzostwo.

Hell Let Loose z kolei to dość popularna sieciowa strzelanka osadzona w realiach II Wojny Światowej. Twórcy postawili na dosadność i brak wybaczania błędów – potyczki są raczej krótkie, bo życie każdego piechura jest po prostu niezwykle kruche. Główną istotą zabawy jest tryb dla 100 graczy. Oprócz walki „na piechotę”, zasiądziemy również za sterami różnych maszyn z tamtego okresu.

Farming Simulator 22 jest najnowszą częścią gry-legendy. Corocznie wydawany symulator cieszy się niesłabnącą popularnością, a twórcy dwoją się i troją, aby jak najlepiej ulepszać sprawdzoną formułę. Każdy potrzebuje chwili odpoczynku od expienia – a relaksująca przejażdżka traktorem wydaje się tutaj dobrym sposobem na chwilę oddechu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie