Kolejna wyprzedaż na Steamie już niedługo. Tę datę trzeba zapisać w kalendarzu

Steam Summer Sale - meme Gaben Bóg
PC

Wkrótce wystartuje kolejna Wyprzedaż Steam. Valve już grzeje w kotle masę promocji dla graczy PeCetowych i pora przygotować się na start cyklicznych okazji.

Zgodnie z informacjami udostępnionymi przez SteamDB, kolejna wyprzedaż na Steam (z okazji chińskiego Nowego Roku) ruszy już 27 stycznia i potrwa do 3 lutego. Zazwyczaj święta promocji na Steam startują równo o godzinie 19:00 i najpewniej tak też będzie tym razem. Oczywiście wyprzedażom zazwyczaj towarzyszy gigantyczne zainteresowanie i często musi minąć nawet godzina, zanim serwery Valve poradzą sobie ze sporym ruchem.

Jak to zwykle bywa, nie znamy konkretnych promocji jakie pojawią się w trakcie wyprzedaży. Wszystkie oferty są zawsze ujawniane w momencie startu wydarzenia i pozostają bez zmian aż do zakończenia wyprzedaży. I tym razem musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać do 27 stycznia.

Jeśli chodzi o inne wydarzenia, pod koniec lutego odbędzie się event Steam Next Fest, w trakcie którego zapoznamy się z nadchodzącymi grami. Next Fest zazwyczaj towarzyszą liczne przeceny na gry.

Jeśli chcecie zaopatrzyć się w nowe gry jeszcze przed wyprzedażą, koniecznie śledźcie nasz dział z promocjami. Regularnie pojawiają się tam świeże okazje na wybrane tytuły, sprzęt i gadżety.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie