Wymagania Wiedźmina 3 z kosmosu?

Marcin Iwiński z CD Projektu uchyla rąbka tajemnicy na temat nadchodzącej trzeciej części przygód Geralta. Czas zacząć zbierać na nowy komputer?

Niekoniecznie. Iwiński w wywiadzie dla MCV przekonuje, że jeśli dysponujesz nawet dwuletnim komputerem, gra powinna działać bezproblemowo. Oczywiście wszystko zależy od tego, jak mocny był to sprzęt w momencie zakupu, ale producent podkreśla, że zespół mocno zwraca uwagę podczas prac na optymalizację.

Jeszcze nie ogłaszamy oficjalnych wymagań. Mogę jedynie zdradzić, że jeśli pamiętasz moment premiery Wiedźmina 2 i tego, jaki wtedy trzeba było mieć komputer, to w przypadku trójki, będzie podobna sytuacja – mówi Iwiński. Dodaje jednak, że jeśli chcesz wycisnąć z gry wszystkie soki, to konieczny będzie zakup najnowszej karty.


Oczywiście posiadacze konsol – PS4 oraz Xboksa One nie muszą się przejmować takimi rzeczami. Pytanie jednak, czy wersję na konsole i PC będzie można porównać? – Różnice są naprawdę niewielkie. W końcu konsole mają bardzo zbliżoną moc do PC-tów, które obecnie są na rynku – komentuje twórca Wiedźmina 3.

Premiera Wiedźmina 3 jeszcze w tym roku. Żeby nieco podsycić atmosferę oczekiwania, poniżej prezentujemy zwiastun:

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

5 Shares
Share5
+1
Tweet