Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Wygraj wyjazd na mecz Real Madryt – FC Barcelona dla dwóch osób!

Trwa konkurs NEONET, w którym można wygrać wyjazd na mecz Realu Madryt i FC Barcelony. Pozostało niewiele czasu na zgłoszenie udziału!

Jeśli jesteście fanami piłki nożnej i gry FIFA, to mamy świetną wiadomość. Otóż sklep NEONET zorganizował konkurs, w którym do wygrania jest wyjazd na mecz Realu Madryt i FC Barcelony. Co trzeba zrobić aby wziąć udział? To bardzo proste, zerknijcie poniżej.

Zadanie konkursowe jest następujące. Wystarczy zakupić konsolę Xbox z grą FIFA 20, która objęta jest akcją konkursową w tym miejscu. Następnie zrobić zdjęcie podczas gry w FIFA 20 i opublikowanie go pod tym postem na Facebooku.

Co ważne, pamiętaj o zachowaniu dowodu zakupu, w celu weryfikacji zgłoszenia. Zwycięzca zostanie poproszony o przesłanie skanu dowodu zakupu w wiadomości prywatnej po ogłoszeniu wyników. Akcja dotyczy zestawów zakupionych od 1.10-31.12.2019 r.

Śpieszcie się! Konkurs trwa tylko do 31 grudnia 2019 r. do godz. 23:59! Zwycięzców NEONET wyłoni do 15 stycznia 2020 r. do 12:00.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%