Wygraj wyjazd na mecz Real Madryt – FC Barcelona dla dwóch osób!

0 komentarzy

Trwa konkurs NEONET, w którym można wygrać wyjazd na mecz Realu Madryt i FC Barcelony. Pozostało niewiele czasu na zgłoszenie udziału!

Jeśli jesteście fanami piłki nożnej i gry FIFA, to mamy świetną wiadomość. Otóż sklep NEONET zorganizował konkurs, w którym do wygrania jest wyjazd na mecz Realu Madryt i FC Barcelony. Co trzeba zrobić aby wziąć udział? To bardzo proste, zerknijcie poniżej.

Zadanie konkursowe jest następujące. Wystarczy zakupić konsolę Xbox z grą FIFA 20, która objęta jest akcją konkursową w tym miejscu. Następnie zrobić zdjęcie podczas gry w FIFA 20 i opublikowanie go pod tym postem na Facebooku.

Co ważne, pamiętaj o zachowaniu dowodu zakupu, w celu weryfikacji zgłoszenia. Zwycięzca zostanie poproszony o przesłanie skanu dowodu zakupu w wiadomości prywatnej po ogłoszeniu wyników. Akcja dotyczy zestawów zakupionych od 1.10-31.12.2019 r.

Śpieszcie się! Konkurs trwa tylko do 31 grudnia 2019 r. do godz. 23:59! Zwycięzców NEONET wyłoni do 15 stycznia 2020 r. do 12:00.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się