WRC 9

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

WRC 9 – Rajd Japonii powraca. Zobaczcie trailer z rozgrywki

NACON oraz KT Racing prezentują świeżutki zwiastun WRC 9, który skupia się na malowniczej trasie w Japonii.

W sieci wylądował kolejny filmik z WRC 9. Tym razem możemy spojrzeć na Japonię.

Po raz pierwszy od 2011 roku powraca Rajd Japonii, w którym gracze mogą podziwiać ekscytujące góry i lasy regionów Aichi i Gifu, które będą gospodarzem finału sezonu WRC w listopadzie. Podobnie jak prawdziwi kierowcy WRC, w WRC 9 gracze mogą pokonać wymagający tor z wąskimi asfaltowymi drogami i agresywnymi zakrętami, jednocześnie poruszając się po bujnym otoczeniu, które wpływa na widoczność kierowcy – czytamy w opisie zwiastuna.

WRC 9 ma zawierać sporo nowych funkcji, w tym ulepszoną mechanikę rozgrywki oraz więcej możliwości dostosowywania swojego teamu. W grze zobaczymy ponad 50 oficjalnych drużyn i ich barwy z WRC, WRC 2, WRC 3 i Junior WRC. Do tego ponad 15 bonusowych klasycznych samochodów.

Przypominamy, że data premiery WRC 9 została ustalona na 3 września tego roku na Xbox One, PlayStation 4 oraz PC (Epic Games Store), a w późniejszym czasie wyścigi wylądują również na Xbox Series X oraz PlayStation 5 i Nintendo Switch.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się