Do World of Tanks zawitało trochę mroku. Zawartość z Warhammera 40,000 już dostępna

Warhammer 40,000 w World of Tanks
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Gracze World of Tanks mogą od teraz zapoznać się z nową zawartością inspirowaną uniwersum Warhammera 40,000. Są nowe style i dowódcy do odblokowania!

Wargaming wprowadziło do gry nową przepustkę sezonową, w ramach której można odblokować nowości inspirowane frakcjami z uniwersum Warhammera 40,000. W ręce graczy mogą trafić style 3D nawiązujące do Ultramarines, Death Guard i Evil Sunz Orks, a także trzej dowódcy: Volusad Thassius, Kroglin da Facegrinda oraz Dolgoth Sepk. Sezon podzielono na trzy rozdziały, a ukończenie każdego z nich zagwarantuje Wam dostęp do przypisanego do niego zestawu nagród.

Jeśli chcecie odblokować warhammerową zawartość w ramach przepustki, musicie brać udział w bitwach losowych poziomów VI-X i wykonywać codzienne zadania. Jeśli odpowiednio zaangażujecie się w rozgrywkę, z pewnością odblokujecie wszystkie nagrody.

Fani Warhammera zdecydowanie mają o co walczyć. Style 3D wyglądają jak wyjęte żywcem z uniwersum Games Workshop i wręcz bije od nich słynne grim darkness. Podobnie jest zresztą z dowódcami.

Nowa przepustka sezonowa będzie dostępna do końca czerwca. Macie więc sporo czasu na zdobycie wszystkich bonusów.

Źródło: Informacja prasowa Wargaming

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie