World of Tanks – 14 dni konta premium za darmo

World of Tanks – 14 dni konta premium za darmo
Gry za darmo Newsy PC

Ostatnio deweloperzy oferują coraz więcej darmoszek i promocji na swoje tytuły, by zachęcić nas do pozostania w domu. Oto kolejna propozycja – bezpłatne dwa tygodnie konta premium w World of Tanks.

Każdy, kto siedzi dłuższy czas w domu, ma ochotę od czasu do czasu pojeździć czołgiem. Twórcy World of Tanks zdają sobie z tego świetnie sprawę i oferują dla graczy 14-dniowy dostęp do konta premium w grze zupełnie bezpłatnie. Bonusowe kody są przyznawane od teraz do 3 kwietnia.

„Dobrze wiemy, że wielu z Was zostało dotkniętych restrykcjami związanymi z epidemią COVID-19 i przypuszczalnie stosujecie zasady społecznego dystansowania i osobistej kwarantanny, aby zminimalizować zagrożenie dla siebie i swoich rodzin. Wszystkich Was prosimy o postępowanie zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i oficjalnymi zaleceniami„, czytamy na stronie Wargaming. Przedstawiciele studia zapewniają również, że sami przestrzegają zaleceń i restrykcji wynikających z obecnej sytuacji, by nie narażać zdrowia swoich pracowników.

„Jak zawsze, Wasze bezpieczeństwo i dobre samopoczucie są dla nas najważniejsze. Chcielibyśmy wesprzeć Was w tych trudnych czasach, kiedy musicie spędzać tyle czasu w domu, dlatego mamy dla Was mały prezent”, piszą deweloperzy. Aby odebrać 14-dniowy dostęp, wszyscy chętni – zarówno starzy wyjadacze, jak i zupełnie nowi rekruci – powinni udać się pod ten adres.

Oprócz tego warto przypomnieć, że do 23 marca w World of Tanks są dostępne różne zniżki na czołgi i załogę oraz mnożniki doświadczenia za pierwsze zwycięstwo.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie