Sprawdźcie polskie Winter Survival za darmo. Przetrwajcie w mroźnej dziczy

Winter Survival - polska gra dostała demo | Newsy - PlanetaGracza
Newsy PC

Polski zimowy survival o wdzięcznym tytule Winter Survival jest obecnie możliwy do sprawdzenia za darmo. Demo wylądowało na Steam.

To w pewien sposób rodzima odpowiedź na The Long Dark, a także całkiem ciekawe podejście do gatunku survivali. Demo zapowiada całkiem ciekawą grę, ale musicie uważać na wilki. I mróz. Gracze twierdzą, że jest parę elementów, które wręcz psują radość z rozgrywki.

Winter Survival do sprawdzenia za darmo

Nowa gra od rodzimego studia DRAGO Entertainment skupia się dokładnie na tym, o czym informuje jej tytuł. Trafimy więc do teorii spokojnych i pięknych rejonów parku Mount Washington, ale po drodze coś pójdzie nie tak i zostaniemy sami. Zdani tylko na siebie i swoje umiejętności przetrwania. To do nas będzie należało zadanie zbierania pożywienia, zbudowania schronu, walka z zagrożeniem z lasu oraz utrzymania się generalnie przy życiu.

Winter Survival to gra oferująca pełne doświadczenie walki o przetrwanie. Właśnie wchodzi ona w swój Early Access. Oferuje między innymi dynamiczny system walki, skradania się, budowania swojej bazy oraz swój własny, unikatowy system szaleństwa. Różne rodzaje gry i poziomy trudności pozwolą Ci doświadczyć gry w sposób, który będzie dopasowany do twoich gustów.

– twórcy informują na Steam

Jeżeli brzmi to dla Was ciekawie, mam dobre wieści. Winter Survival dostało darmowe demo do przetestowania tuż przed premierą gry. Ta nastąpi 28 lutego, więc już za miesiąc. Przez najbliższe trzy tygodnie będzie można sprawdzać wersję demonstracyjną. Pokrywa się to ze startem nowego festiwalu Steam Next Fest. Grę pobierzecie z tego miejsca na Steam.

Warto jednak zaznaczyć, że obecnie gracze skarżą się na szereg problemów. Podobno niektóre elementy rozgrywki nie są zbalansowane i tak np. wiki potrafią napsuć krwi. Czasami tytuł może “chrupnąć”, a mróz być zbyt bolesny. Twórcy jednak starają się usprawnić te rzeczy jeszcze przed debiutem.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie