Kubuś Puchatek łaknie krwi. Winnie the Pooh: Blood and Honey na nowym plakacie

Winnie the Pooh Blood and Honey na nowym plakacie
Baza filmów Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Pojawił się nowy plakat zapowiadający slasher Winnie the Pooh: Blood and Honey. Twórcy zapewniają, że to nie będzie bajka na dobranoc.

I dobrze, choć nie przypuszczam, by ktokolwiek tego właśnie się po tym filmie spodziewał. Zapowiadany już na naszych łamach slasher otrzymał oficjalny plakat, który – również oficjalnie – jest w stanie zrujnować dzieciństwo osobom wychowanym na Kubusiu Puchatku. Nową grafikę zaprezentował portal Dread Central; z niego pochodzą także kolejne informacje na temat obsady produkcji.

Całość reżyseruje Rhys Frake-Waterfield. W koprodukcji Jagged Edge Productions i ITN Studios wystąpią ponadto Amber Doig-Thorne, Maria Taylor oraz Danielle Scott. Niestety nadal nie ma daty premiery – o tej będziemy informować, gdy tylko się pojawi.

Realizacja Winnie the Pooh: Blood and Honey jest możliwa ze względu na wygaśnięcie praw autorskich do postaci stworzonych przez A.A. Milne’a. Kubuś Puchatek i jego przyjaciele znajdują się już w domenie publicznej, co otworzyło twórcy drogę do powstania dość specyficznego slasheru. Sytuacja nie ma żadnego związku z Disneyem; ten nadal ma prawa do własnych wizerunków bohaterów bajki.

Obiecany plakat zobaczycie poniżej:

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie