Wikingowie: Walhalla z kolejnymi sezonami. Drugi już prawie gotowy

Bradley Freegard i Leo Suter w serialu Wikingowie: Valhalla
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale

Choć Wikingowie: Walhalla niedawno dopiero zadebiutowali na Netfliksie, już wiadomo, kiedy światło dzienne ujrzy 2. sezon produkcji.

Netflix zamówił 24 odcinki Walhalli, które zostaną podzielone na trzy 8-odcinkowe sezony. Twórcy już pracują nad kolejną odsłoną, co więcej, prace są na zaawansowanym poziomie. Zdjęcia już zakończono, obecnie ekipa zajmuje się edycją nakręconych materiałów, a wszystko to, by zdążyć na premierę w 2023 roku.

Gdy Wikingowie: Walhalla otrzymają już 2. sezon, przyjdzie pora na nakręcenie kolejnego. Zdjęcia do trzeciej odsłony ruszą wiosną, czyli już niebawem. Twórcy nie podali jednak w swoich oświadczeniach żadnych szczegółów dotyczących fabuły kolejnych sezonów.

Pierwszy sezon cieszy się dużą popularnością wśród użytkowników Netfliksa. Platforma poinformowała, że w samym ubiegłym tygodniu produkcję oglądano łącznie przez blisko 113,5 mln godzin na całym świecie. Taki wynik dał tytułowi pierwsze miejsce; tę lokatę, choć już bez konkretnego czasu, Wikingowie zajęli również w Polsce.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie