Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Wii przyczyną pożaru. Prawie spaliło mu dom!

Konsola Nintendo wyrządziła spore straty jednemu z mieszkańców USA.

Śledczy zajmujący się pożarami w Kolorado nie mają wątpliwości, że źródłem pożaru, do którego doszło kilka dni temu w mieszkaniu jednego z graczy – Trevora Pellegrina, była konsola Wii. Tak wynika z informacji podanej przez lokalną telewizję KOAA 5. Właściciel domu, w którym doszło do pożaru twierdzi, że przyczyną na pewno nie były kontrolery od Wii, a sama konsola.

Na szczęście w momencie, kiedy ogień zaczął pochłaniać konsolę i wszystko dookoła, w środku nikogo nie było. Spalona została nie tylko konsola, telewizor oraz stolik, na który znajdował się sprzęt, ale również dach. Co ciekawe, obok konsoli Nintendo stał Xbox. Temu sprzętowi nic się nie stało. Z kolei dom Trevora Pellegrina przeżył pożar.

Właściciel konsoli, która przysporzyła mu sporo problemów, jest aktualnie w kontakcie z Nintendo. Ciekawe, czy po opinii biegłych, będą chcieli pokryć koszty remontu w domu Trevora Pellegrina. Jak sądzicie?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się