Wiedźmin trafił za darmo do pecetowej wersji Monster Hunter World

Wiedźmin trafił za darmo do pecetowej wersji Monster Hunter World
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC

Już dzisiaj posiadacze komputerów PC, którzy bawią się przy Monster Hunter World, mogą stać się Wiedźminem.

Darmowa aktualizacja do Monster Hunter: World wprowadzająca zawartość inspirowaną grą Wiedźmin 3: Dziki Gon jest od dzisiaj (9 maja) dostępna na Steam. Przypominamy, że już jakiś czas temu wiedźmińskie zadanie zostało dodane do gry na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Na wszystkich graczy o poziomie łowcy 16 lub powyżej, będzie czekało Zlecenie: Kłopoty w Starodrzewie. Podczas tego wyzwania dla jednego gracza wcielicie się w Geralta z Rivii aby wytropić i pokonać potężnego Leszego. Za ukończenie go otrzymacie inspirowane wiedźmińskim uniwersum przedmioty specjalne: materiały umożliwiające wykonanie zbroi oraz broni Geralta, unikatową broń i wygląd nekkera dla Koleżkota, a także nowe gesty, tytuły gracza, unikatową pozę i tło dla Karty Gildii – tłumaczy CD Projekt RED.

Dodano, że wyzwanie sieciowe Zlecenie: Duch Lasu będzie dostępne dla graczy o poziomie łowcy 50 lub powyżej w dniach 17-30 maja. Nagrodami za jego ukończenie, będą między innymi, materiały niezbędne do wykonania zbroi oraz broni Ciri.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie