Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin trafił za darmo do pecetowej wersji Monster Hunter World

Już dzisiaj posiadacze komputerów PC, którzy bawią się przy Monster Hunter World, mogą stać się Wiedźminem.

Darmowa aktualizacja do Monster Hunter: World wprowadzająca zawartość inspirowaną grą Wiedźmin 3: Dziki Gon jest od dzisiaj (9 maja) dostępna na Steam. Przypominamy, że już jakiś czas temu wiedźmińskie zadanie zostało dodane do gry na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Na wszystkich graczy o poziomie łowcy 16 lub powyżej, będzie czekało Zlecenie: Kłopoty w Starodrzewie. Podczas tego wyzwania dla jednego gracza wcielicie się w Geralta z Rivii aby wytropić i pokonać potężnego Leszego. Za ukończenie go otrzymacie inspirowane wiedźmińskim uniwersum przedmioty specjalne: materiały umożliwiające wykonanie zbroi oraz broni Geralta, unikatową broń i wygląd nekkera dla Koleżkota, a także nowe gesty, tytuły gracza, unikatową pozę i tło dla Karty Gildii – tłumaczy CD Projekt RED.

Dodano, że wyzwanie sieciowe Zlecenie: Duch Lasu będzie dostępne dla graczy o poziomie łowcy 50 lub powyżej w dniach 17-30 maja. Nagrodami za jego ukończenie, będą między innymi, materiały niezbędne do wykonania zbroi oraz broni Ciri.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się