Fani Wiedźmina, Stranger Things i innych seriali Netflix – marsz do Lidla. Nowa kolekcja z promocją

Wiedźmin, Stranger Things i Dom z Papieru w Lidlu. Gadżety i ubrania
Newsy Rozrywka

Wiedźmin ma istne zatrzęsienie gadżetów, tak samo zresztą jak i Stranger Things czy Dom z Papieru. Teraz jednak ubrania i dodatki z seriali trafią do Lidla.

Tuż przed premierą next-genowej łatki do Wiedźmina 3 wybieraliśmy dla Was najciekawsze gadżety i dodatki, które mogą pomóc w przygotowaniach do ogrywania kultowej już gry po raz kolejny. Na tamtej liście nie mogliście jednak znaleźć zdecydowanie tańszych, lecz chyba i tak wartych uwagi gadżetów i ubrań nie tylko z Wiedźmina (z serialu, nie z gry), ale i innych seriali Netfliksa. Takie pojawią się niedługo właśnie w Lidlu.

Wiedźmin, Stranger Things i Dom z Papieru w Lidlu

Raz na jakiś czas fani popkultury mogą czuć się bardzo usatysfakcjonowani tym, co popularne sklepy i dyskonty mają w swojej ofercie. Biedronka wiele razy przeceniała popularne gry, a Żabka od niedawna oferuje kod na pierwszą część Wiedźmina za żappsy. Teraz do wyścigu o serca fanów gier czy seriali stanął Lidl.

Jak czytamy na stronie firmy, już 27 marca 2023 roku (w najbliższy poniedziałek) do sklepów trafią gadżety i ubrania dla fanów Netfliksa. A w szczególności dla fanów seriali Wiedźmin, Dom z Papieru i Stranger Things. Możemy liczyć na sporo ciekawych rzeczy, w tym bluzy czy koszulki, ale nie tylko.

Do tego dostaniemy również bokserski męskie w formie 2-paku, a także skarpetki i specjalny 96-stronnicowy notes ze wzorem z wybranego serialu. Co ciekawe, w dniu premiery nowej kolekcji będziemy mogli zdobyć trzy rzeczy taniej. Przy zakupie trzech wybranych ubrań lub gadżetów, trzeci (klasycznie zresztą najtańszy) kupimy o 40% taniej.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie