Wiedźmin – serial Netflix. Oto fragmenty filmu z efektami specjalnymi, nieoficjalnie

Wiedźmin – serial Netflix. Oto fragmenty filmu z efektami specjalnymi, nieoficjalnie
Filmy i seriale Newsy Polecamy!

W sieci znalazły się dwa krótkie klipy, które są rzekomo próbką efektów specjalnych, jakie zobaczymy w serialu Wiedźmin od Netflixa.

Na początek zaznaczamy, że to nie są oficjalne materiały i nie wiadomo, czy rzeczywiście są prawdziwe. Serwis thewitcher.tv, który je zamieścił, twierdzi jednak, że właśnie możemy spojrzeć na pierwsze próbki efektów specjalnych do serialu Wiedźmin.

Jak pisze wspomniany portal: Wiedźmin jest obecnie kręcony w Budapeszcie i dzięki temu istnieją pewne korzyści w zakresie prywatności, które są tak odległe od paparazzi w Stanach Zjednoczonych. Fani z niecierpliwością czekają na pierwsze oficjalne pokazy. Dziś mamy prawdopodobnie najciekawsze i prawdopodobnie pierwsze spojrzenia na „Wiedźmina” Netflixa. Torpedo Pictures, kanadyjskie studio specjalizujące się w efektach, ma podobno pierwsze próbki z show dla Netflixa. Jeśli to prawda, te krótkie filmiki mogą być pierwszym spojrzeniem na „Wiedźmina” od Netflix!

Pierwszy materiał prezentuje żołnierzy przedzierających się przez płonącą wieś. Prawdopodobnie są to Lyrijczycy. Drugi filmik to rzut okiem na piękną twierdzę Kaer Morhen.

Filmiki Wiedźmin Netflix można obejrzeć tylko na serwisie thewitcher.tv. Klikajcie i oglądajcie!

 

Serial Wiedźmin od Netflix. Czy tak wygląda plan zdjęciowy?

Do premiery serialu Wiedźmin od Netflixa pozostało sporo czasu. Produkcja wyląduje najwcześniej w przyszłym roku, ale nie liczymy, że będzie to jego pierwsza połowa. Do tej pory na temat serialu nie ma zbyt wielu oficjalnych informacji, zatem każdy przeciek jest dla oczekujących fanów na wagę złota.

Wiemy natomiast, że zdjęcia do serialu ruszyły pełną parą. Znana jest obsada. W rolę Geralta wcieli się Henry Cavilla, znany z roli Super-Mana. Co ciekawe, swój epizod ma mieć także polski aktor Maciej Musiał, który zagra tajemniczego Sir Lazlo.

Niedawno w sieci pojawiły się z kolei zdjęcia, prawdopodobnie pochodzące z planu produkcji serialu Wiedźmin. Amatorskie zdjęcia prawdopodobnie pokazują plan w Budapeszcie, co może sugerować, że pierwszy sezon skupi się na wstępie do sagi Wiedźmina. Zresztą sam Geralt wygląda na oficjalnym zwiastunie dość młodo, co także zdaje się potwierdzać tę teorię. Co ciekawe, serial Wiedźmin przewidziany jest jako długofalowa produkcja, gdzie Geralt ma się zmieniać. To miałoby więc sens.

Na zdjęciu widać wnętrze zamku i wiele różnych postaci. Jest też tam część osób odpowiadających za najpewniej samą realizację serialu. Niektórzy sugerują, że akcja ta może pokazywać zamek w Cintrze podczas próby wydania za mąż Pavetty. Mąż Pavetty to z kolei ojciec Ciri.

Zdjęcia te opublikował Olimarville na swoim Twitterze. Olimarville może być grafikiem związanym z Wiedźminiem (stworzył scenopisy obrazkowe). Nie należy jednak traktować powyższych zdjęć jako pewnika. Nadal czekamy na oficjalne informacje od twórców.

Serial Wiedźmin Netflix – co wiemy?

Geralt z Rivii, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Kiedy przeznaczenie rzuca go w kierunku potężnej czarodziejki i młodej księżniczki skrywającej niebezpieczny sekret, trio musi nauczyć się razem poruszać po niebezpiecznym świecie– czytamy w informacji od Netflixa.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie