Wiedźmin jedzie na siłownię. Zdjęcie Henry’ego Cavilla zebrało ponad 1.2 mln polubień

0 komentarzy

Henry Cavill, który zagra Geralta w serialu Wiedźmin Netflixa, ostro trenuje, by Biały Wilk miał odpowiednią muskulaturę.

Henry Cavill przebywa obecnie na Węgrzech, gdzie trwa kręcenie zdjęć do serialu Wiedźmin Netflixa. Aktor, znany m.in. z roli Supermana, intensywnie trenuje, by wypaść na małym ekranie jak najlepiej. Na początku tego tygodnia Cavill opublikował na Instagramie krótki wpis opatrzony zdjęciem, które zdobyło już ponad 1.2 mln polubień.

Dużo śniegu napadało na Węgrzech, a ja mieszkam na szczycie dwukilometrowego wzgórza. Dzisiaj trenuję nogi, więc będę musiał zaufać temu rumakowi z Audi, że dowiezie mnie na siłownię w jednym kawałku! Nie mogę pozwolić, by jedno małe śliskie wzgórze stanęło mi na drodze w dostarczeniu Wam najlepszej z możliwych ekranizacji Wiedźmina – pisze aktor, opatrując post poniższą fotką.

Wiemy już, że serial Wiedźmin Netflixa pojawi się na ekranach telewizorów w 2019 roku, choć konkretna data premiery nie została jeszcze ustalona. Wiadomo również, że pierwszy sezon serialu ma się składać z 8 odcinków.

Wiedźmin – serial Netflix. Oto fragmenty filmu z efektami specjalnymi, nieoficjalnie

Na początek zaznaczamy, że to nie są oficjalne materiały i nie wiadomo, czy rzeczywiście są prawdziwe. Serwis thewitcher.tv, który je zamieścił, twierdzi jednak, że właśnie możemy spojrzeć na pierwsze próbki efektów specjalnych do serialu Wiedźmin.

Jak pisze wspomniany portal: Wiedźmin jest obecnie kręcony w Budapeszcie i dzięki temu istnieją pewne korzyści w zakresie prywatności, które są tak odległe od paparazzi w Stanach Zjednoczonych. Fani z niecierpliwością czekają na pierwsze oficjalne pokazy. Dziś mamy prawdopodobnie najciekawsze i prawdopodobnie pierwsze spojrzenia na “Wiedźmina” Netflixa. Torpedo Pictures, kanadyjskie studio specjalizujące się w efektach, ma podobno pierwsze próbki z show dla Netflixa. Jeśli to prawda, te krótkie filmiki mogą być pierwszym spojrzeniem na “Wiedźmina” od Netflix!

Pierwszy materiał prezentuje żołnierzy przedzierających się przez płonącą wieś. Prawdopodobnie są to Lyrijczycy. Drugi filmik to rzut okiem na piękną twierdzę Kaer Morhen.

Filmiki Wiedźmin Netflix można obejrzeć tylko na serwisie thewitcher.tv. Klikajcie i oglądajcie!

Serial Wiedźmin Netflixa – oficjalny teaser:

Znamy też zarys fabularny serialu Wiedźmin, który trafi na ekrany telewizorów w 2019 roku.

Geralt z Rivii, zmutowany łowca potworów, szuka swojego miejsca w świecie, gdzie ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Kiedy przeznaczenie rzuca go w kierunku potężnej czarodziejki i młodej księżniczki skrywającej niebezpieczny sekret, trio musi nauczyć się razem poruszać po niebezpiecznym świecie– czytamy w informacji od Netflixa.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się