Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka – nowy gameplay, premiera w tym roku!

Jesteśmy już bliżej niż dalej. Premiera Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka jeszcze w tym roku, a zawsze milej się czeka, jak można zobaczyć na własne oczy, jak prezentuje się nowa przygoda Geralta z Rivii. Zapraszamy na gameplay.

Ekipa odpowiedzialna za projekt Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka, czyli darmowy mod/dodatek do Wiedźmina 2 przedstawiający ślub Geralta z Yennefer, uraczyła nas drugim już fragmentem rozgrywki. Kto chce przypomnieć sobie pierwszy 20-minutowy filmik, niech najpierw wskakuje do naszej poprzedniej wiadomości, a pozostałych zapraszamy do następnego akapitu.

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka – nowy gameplay

Twórcy dodatku/moda podkreślają, że materiał zawiera drobne spoilery: Jeśli ktoś chce podejść do przygody całkowicie na świeżo, to ostrzegamy, iż pojawiają się tutaj drobne spoilery, aczkolwiek zawartości jest na tyle dużo, że nawet oglądając nasze materiały od deski do deski sporo rzeczy powinno Was zaskoczyć.

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka. Gertalt i Yennefer w strojach ślubnych i ponad 40 gości!

Nowy gameplay przedstawia mniej więcej jedną czwartą wieczoru kawalerskiego Geralta z Rivii. To wciąż wczesna wersja beta, jednakże nie przewidujemy większych zmian, skupiamy się przede wszystkim na naprawianiu bugów – podkreśla zespół pracujący nad projektem.

Premiera Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka

Konkretna data premiery Pożegnania Białego Wilka nie jest jeszcze znana, jednak przy okazji wypuszczenia nowego fragmentu rozgrywki, twórcy dodatku/moda potwierdzili, że pobawimy się jeszcze w tym roku. Maksymalny czas oczekiwania wynosi zatem około 5 miesięcy.

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka na miarę Serc z Kamienia

Autorzy ostatniej przygody Geralta przekazali za pośrednictwem Facebooka, że czas gry Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka będzie naprawdę przyzwoity. Jeszcze we wrześniu zeszłego roku twórcy przewidywali, że przejście wszystkiego zajmie nam spokojnie 5 godzin, a może więcej. Teraz dano nam do zrozumienia, że otrzymamy naprawdę duży kawał rozgrywki. Zakładamy, że zbliżymy się czasowo do Serc z Kamienia – czytamy na Facebooku.

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka – dubbing

Autorzy projektu jeszcze raz przypominają, że nie mają funduszy na tak kosztowny zabieg, jakim jest profesjonalne podłożenie głosów pod bohaterów. Temat wygląda tutaj na zamknięty.

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka ładniejszy niż Wiedźmin 2

Przypominamy, że choć Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka przedstawia historię, która wydarzy się po Wiedźminie 3 wraz z wszystkimi dodatkami, to jest tworzony na silniku Wiedźmina 2. Powód jest prosty – trzecia część nie posiada odpowiednich narzędzi modderskich by tworzyć własne lokacje i zadania.

Możemy jednak spodziewać w Pożegnaniu Białego Wilka lepszych doznać wizualnych niż w podstawowym Wiedźminie 2. Na pytanie fana “W jakim stopniu przebudowaliście podstawową grafikę Wiedźmina 2 ?” autorzy projektu odpowiadają: W dużym stopniu, z Wiedźmina 2 zostało bardzo niewiele.

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka będzie modem do Wiedźmina 2, który pobierzemy za darmo. Nie liczcie też, że mod/dodatek pojawi się na konsolach. Niestety, nasza modyfikacja będzie dostępna tylko na PC. Nie mamy żadnych możliwości, żeby stworzyć naszą przygodę na konsole – podkreśla ekipa odpowiedzialna za projekt.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%