Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka. Gertalt i Yennefer w strojach ślubnych i ponad 40 gości!

Jeśli czekacie z utęsknieniem na Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka, mamy dla Was naprawdę ciekawe screeny. Zobaczcie, jak Geralt oraz Yennefer ubiorą się na własny ślub oraz kto zasiądzie przy weselnym stole.

Ekipa odpowiedzialna za Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka opublikowała screeny, dzięki którym możemy przekonać się, czy Yennefer jest do twarzy w białej sukni i jak Geralt ubierze się na swój najważniejszy dzień w życiu.

Autorzy moda/dodatku zaznaczają, że na obrazkach przedstawiono gości obecnych na weselu, choć nie są to wszyscy obecni. Impreza zatem będzie huczna, ponieważ screeny pokazują 43 gości, a będzie ich jeszcze więcej.

Zaraz pod galerią przypominamy pierwszy gameplay z Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka oraz podstawowe informacje na temat tej ostatniej dużej przygody naszego ulubionego Wiedźmina.

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka – kto pojawi się na weselu Geralta i Yennefer?

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka – gameplay

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka na miarę Serc z Kamienia

Autorzy ostatniej przygody Geralta przekazali za pośrednictwem Facebooka, że czas gry Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka będzie naprawdę przyzwoity. Jeszcze we wrześniu zeszłego roku twórcy przewidywali, że przejście wszystkiego zajmie nam spokojnie 5 godzin, a może więcej. Teraz dano nam do zrozumienia, że otrzymamy naprawdę duży kawał rozgrywki. Zakładamy, że zbliżymy się czasowo do Serc z Kamienia – czytamy na Facebooku.

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka – data premiery i dubbing

Nadal czekamy na choćby przybliżoną datę premiery Pożegnania Białego Wilka. Poniższy materiał jeszcze bardziej rozgrzewa nasze serca. Przy okazji poniższego filmiku ponownie wyskoczył temat dubbingu, którego w modzie/dodatku nie uświadczymy. Autorzy projektu jeszcze raz przypominają, że nie mają funduszy na tak kosztowny zabieg, jakim jest profesjonalne podłożenie głosów pod bohaterów. Temat wygląda tutaj na zamknięty.

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka ładniejszy niż Wiedźmin 2

Przypominamy, że choć Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka przedstawia historię, która wydarzy się po Wiedźminie 3 wraz z wszystkimi dodatkami, to jest tworzony na silniku Wiedźmina 2. Powód jest prosty – trzecia część nie posiada odpowiednich narzędzi modderskich by tworzyć własne lokacje i zadania.

Możemy jednak spodziewać w Pożegnaniu Białego Wilka lepszych doznać wizualnych niż w podstawowym Wiedźminie 2. Na pytanie fana “W jakim stopniu przebudowaliście podstawową grafikę Wiedźmina 2 ?” autorzy projektu odpowiadają: W dużym stopniu, z Wiedźmina 2 zostało bardzo niewiele.

Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka będzie modem do Wiedźmina 2, który pobierzemy za darmo. Nie liczcie też, że mod/dodatek pojawi się na konsolach. Niestety, nasza modyfikacja będzie dostępna tylko na PC. Nie mamy żadnych możliwości, żeby stworzyć naszą przygodę na konsole – podkreśla ekipa odpowiedzialna za projekt.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

4 (KOMENTARZE) “Wiedźmin Pożegnanie Białego Wilka. Gertalt i Yennefer w strojach ślubnych i ponad 40 gości!

  • 14 maja 2018 at 17:49
   Permalink

   Szkoda, że nie będzie Milvy. Tak wiem, umarła, ale chętnie bym się pożegnał /: A i #TeamYenefer

   Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: