Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin od Netflix to „przynajmniej 3 sezony serialu”

Serial Wiedźmin od Netflix zadebiutuje pod koniec tego roku i jak sugerują sami producenci, na jednym sezonie się nie skończy.

Netflix nie podał jeszcze daty premiery serialu Wiedźmin ograniczając się do stwierdzenia, że Geralt przybędzie do nas ostatniego miesiąca tego roku. Nieoficjalnie mówi się, że wszystkie 8 odcinków pierwszego sezonu zobaczymy 20 grudnia, lecz nie jest to jeszcze pewniak.

Choć nie powiedziano tego wprost, na jednym sezonie z pewnością się nie skończy. Sugestie na temat kolejnego sezonu pojawiały się już w sieci, a sama Lauren S. Hissrich informowała o zakończeniu zdjęć do pierwszego sezonu. Krążą plotki, że kręcenie zdjęć do drugiego sezonu wystartuje w grudniu tego roku lub w styczniu roku 2020.

„Netflix ma plany na 3 sezony Wiedźmina”

Już kilka miesięcy temu dziennikarz KC Walsh, którego przecieki potwierdzały się już w przeszłości, donosił na Twitterze, że Netflix jest zadowolony z powstającego serialu i powinien dać zielone światło na kolejne sezony. – Wygląda na to, że Netflix jest bardzo zadowolony z serialu Wiedźmin i możemy zobaczyć zielone światło na wiele sezonów, które zostaną zamówione przed rozpoczęciem pierwszego lub wkrótce potem – pisał KC Walsh.

Teraz ta sama osoba – odpowiadając na pytanie jednego z internautów – pisze, że ponoć kontrakt na Wiedźmina jest taki sam jak na serial „Sabrina” i pewniakiem ma być powstanie trzech sezonów.

Oby było przynajmniej tyle, ile podaje KC Walsh. My tymczasem czekamy na pierwszy zwiastun serialu Wiedźmin, a ten powinniśmy zobaczyć jeszcze w tym tygodniu.

Wiedźmin od Netflix – trailer serialu 19 lipca

Netflix ujawnił niedawno, że pojawi się na San Diego Comic Con. Na 19 lipca zaplanowano panel serialu z udziałem aktorów (Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan) oraz showrunnerki serialu (Lauren S. Hissrich). To właśnie wtedy mamy ujrzeć oficjalną zapowiedź, czyli trailer. Zapewne tego samego dnia filmik wyląduje w sieci i każdy będzie mógł przekonać się osobiście, jak prezentuje się serialowy Wiedźmin w ruchu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%