Wiedźmin od Netflix – na polskiej premierze pojawią się aktorzy i twórcy

Premiera Wiedźmina od Netflix zbliża się wielkimi krokami. W sieci pojawiła się ciekawa informacja na temat polskiej premiery serialu.

Netflix Polska potwierdził organizację imprezy z okazji premiery serialu. Zapowiedziane na 18 grudnia wydarzenie odbędzie się na Torze Służewiec w Warszawie, o czym wiemy już od pewnego czasu. Dopiero teraz zostało jednak ujawnione, że uczestnicy imprezy będą mieli okazję spotkać się z twórcami serialu oraz jego aktorami.

Na polskiej premierze obecna będzie producentka serialu Lauren S. Hissrich oraz odtwórcy głównych ról: Henry Cavil (Geralt), Anya Chalotra (Yennefer) oraz Freya Allan (Ciri). Nie zabraknie również Tomasza Bagińskiego, który jest producentem wykonawczym Wiedźmina. Uczestnicy premiery obejrzą pierwszy odcinek serialu. Nie wiadomo, czy będzie możliwość zakupu biletu na wydarzenie. Jeśli takiej opcji nie będzie, a jest to wysoce prawdopodobne, fanom pozostanie obejrzenie serialu po jego debiucie na platformie Netflix.

Premiera Wieśka odbędzie się 20 grudnia. Wtedy widzowie otrzymają dostęp do wszystkich 8 odcinków 1 sezonu. Choć embargo na wszelkie recenzje mija dopiero w dniu premiery, to w sieci już od kilku dni można przeczytać pierwsze opinie na temat serialu. Co najważniejsze, są one bardzo pozytywne: zachwalana jest przede wszystkim gra aktorska, choreografia walk i przemyślana fabuła dzieła.