Wiedźmin od Netflix. Plakat z Geraltem i świetne zdjęcia Ciri oraz Yennefer

Netflix rusza z promocją serialu Wiedźmin. Na Twitterze odpalono profil witchernetflix, dostaliśmy również plakat oraz zdjęcia z bohaterami.

Serial Wiedźmin od Netflix wkrótce powinien zostać pokazany w pełnej krasie. Machina marketingowa właśnie ruszyła i poniżej znajdziecie pierwszy plakat z Geraltem (Henry Cavill), zdjęcia z Yennefer (Anya Cholatra) oraz Ciri (Freya Allan), a nawet logo serialu. Wszystko znajdziecie w poniższej galerii.

Skoro pierwszy krok został już postawiony, liczymy na to, że niedługo Netflix pokaże teaser, a następnie trailer serialu. W końcu trzeba jakoś zadbać, by hype przed grudniową premierą utrzymał się na odpowiednio wysokim poziomie.

Dokładna data premiery serialu Wiedźmin

Choć oficjalnie jej nie poznaliśmy, według jednego z przecieków, cały pierwszy sezon serialu Wiedźmin od Netflix zobaczymy w dniu 20 grudnia 2019 roku. Taka informacja została podana na początku czerwca na blogu Recapped. Serwis Comicbook podkreśla, że choć na pierwszy rzut oka wspomniane źródło może wydawać się dosyć mało wiarygodne, jest wręcz przeciwnie, ponieważ właśnie na tym blogu pojawiły się w przeszłości informacje o serialu, które następnie zostały potwierdzone. Oczywiście nie oznacza to, że i tym razem insider ma rację, lecz na pewno powinniśmy zwrócić uwagę na jego słowa. Jednocześnie pamiętajcie, że to nadal nieoficjalna data premiery, zatem pewien dystans należy zachować.

2. sezon serialu Wiedźmin – kiedy?

Jeszcze pierwszego nie było, a już mowa o drugim? Pewnie zauważyliście, że od dłuższego czasu w sieci pisze się, że pierwszy sezon będzie się składał z 8 odcinków, a sama Lauren S. Hissrich informowała o zakończeniu zdjęć do pierwszego sezonu. Jest to jasny sygnał, że Netflix myśli poważnie o kolejnym sezonie, o czym zresztą też wspominaliśmy. Krążą plotki, że kręcenie zdjęć do drugiego sezonu wystartuje w grudniu tego roku lub w styczniu roku 2020.

Kilka miesięcy temu dziennikarz KC Walsh, którego przecieki potwierdzały się już w przeszłości, donosił na Twitterze, że Netflix jest zadowolony z powstającego serialu i powinien dać zielone światło na kolejne sezony. – Wygląda na to, że Netflix jest bardzo zadowolony z serialu Wiedźmin i możemy zobaczyć zielone światło na wiele sezonów, które zostaną zamówione przed rozpoczęciem pierwszego lub wkrótce potem – pisał KC Walsh.

Zatem czekamy teraz na zwiastun pierwszego sezonu!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.