Wiedźmin od Netflix – serialowy Geralt analizuje epicką scenę walki w Blaviken

Netflix udostępnia film, w którym Henry Cavill rozkłada na czynniki pierwsze widowiskową scenę w Blaviken, gdzie w niemal pojedynczym ujęciu zostaje pokazane, jak z rąk Geralta ginie ośmiu przeciwników.

Gigant streamingowy wciąż podrzuca nam ciekawe materiały z odtwórcami głównych ról w serialu o Białym Wilku. I tak na przykład ostatnio mogliśmy sprawdzić, na ile aktorzy są w stanie zrozumieć polski język lub jakie są ich zapatrywania na rodzime “eliksiry”. Proces promowania Wiedźmina trwa więc w najlepsze – choć można powiedzieć, że produkcja raczej nie potrzebuje specjalnych rekomendacji, bo jest na tyle zjadliwa, że broni się sama. Dobrze broni się także Geralt – szczególnie podczas potyczki w Blaviken, gdzie załatwia ośmiu facetów praktycznie za jednym zamachem. Wiele osób na pewno ciekawi, jak była kręcona ta scena. Teraz możecie usłyszeć wyjaśnienia od samego Henry’ego Cavilla.

Serialowy Geralt krok tłumaczy krok po kroku, jak powstawało ujęcie – dlatego jeśli pragniecie dowiedzieć się, jak można przekuć kogoś mieczem na wylot, nie robiąc mu przy tym wielkiej krzywdy, koniecznie zobaczcie ten materiał. I żeby nie było, że nie ostrzegaliśmy: scena, którą analizuje Henry Cavill, jest “dość” brutalna, więc osobom o słabych nerwach odradzamy oglądanie. Reszta ma okazję – nie pierwszą zresztą – zobaczyć, jak Henry Cavill pasjonuje się swoją rolą, która jest dla niego przygodą życia.

Wiedźmin 2 trafi na platformę Netflix w 2021. Nie jest jeszcze znana dokładna data premiery drugiej części cyklu. Prace nad nią już ruszyły, choć oficjalnie nagrywanie maa rozpocząć się w lutym.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: