Wiedźmin od Netflix – data premiery. Wpadka holenderskiego oddziału firmy

Holenderski oddział Netflixa wymyślił ciekawą zabawę na Facebooku – odliczanie nocek do premier kilku oczekiwanych seriali. Wśród nich pojawił się Wiedźmin.

Serial Wiedźmin od Netflix nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery, lecz prawdopodobnie wiemy już, w jaki dzień obejrzymy wszystkie 8 odcinków pierwszego sezonu. Wszystko dzięki wpadce holenderskiego oddziału firmy.

Wiedźmin od Netflix – data premiery

Netflix Holandia chciał się pobawić z użytkownikami Facebooka w spólne odliczanie do premier swoich seriali. Omyłkowo umieszczono w spisie Wiedźmina, po czym post został usunięty. W sieci jednak nic nie ginie, a dzięki dacie publikacji wpisu i informacji, że do premiery serialu Wiedźmin pozostało 97 nocy, można wyliczyć, że Biały Wilk przyjdzie do nas w dniu 17 grudnia 2019 roku.

Wiedźmin Netflix

Już wcześniej w sieci pojawiały się przecieki wskazujące na grudzień, a holenderski Netflix zdaje się je potwierdzać. Nie jest to oficjalne info, lecz czy sam Netflix może się mylić? Czekamy na nowy zwiastun z potwierdzeniem tych wieści, a poniżej przypominamy ostatni, w którym lektorem jest Michał Żebrowski.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: