Wiedźmin od Netflix – data premiery serialu i 2. sezon. Nowy przeciek

Wiedźmin od Netflix – data premiery serialu i 2. sezon. Nowy przeciek
Filmy i seriale Newsy Polecamy

Serial Wiedźmin od Netflix powinien zadebiutować w czwartym kwartale tego roku. To oficjalna wiadomość. Kiedy konkretnie? Według nieoficjalnych wieści, tuż przed świętami. Insider, który w przeszłości nie zawodził, podaje konkretną datę premiery.

Na początku tego roku Netflix ogłosił, że serial Wiedźmin (w roli głównej Henry Cavill) zawita na małym ekranie w czwartym kwartale 2019 roku. Niestety firma nie ujawniła konkretnego dnia, lecz możliwe, że właśnie dowiedzieliśmy się, na kiedy rezerwować sobie czas, ponieważ wszystkie 8 odcinków pierwszego sezonu Wiedźmina zadebiutuje…

Wiedźmin Netflix – data premiery 20 grudnia

Na blogu Recapped pojawiła się krótka informacja, zgodnie z którą data premiery serialu Wiedźmin została ustalona na 20 grudnia (piątek). Tego dnia Netflix ma pokazać cały pierwszy sezon. Serwis Comicbook podkreśla, że choć na pierwszy rzut oka wspomniane źródło może wydawać się dosyć mało wiarygodne, jest wręcz przeciwnie, ponieważ właśnie na tym blogu pojawiły się w przeszłości informacje o serialu, które następnie zostały potwierdzone. Oczywiście nie oznacza to, że i tym razem insider ma rację, lecz na pewno powinniśmy zwrócić uwagę na jego słowa. Jednocześnie pamiętajcie, że to nadal nieoficjalna data premiery, zatem pewien dystans należy zachować.

Serial Wiedźmin z drugim sezonem

To jednak nie jedyna wieść na dzisiaj, ponieważ w tym samym wpisie pojawiło się zdanie: Krążą plotki, że kręcenie zdjęć do drugiego sezonu wystartuje w grudniu lub w styczniu. Chodzi oczywiście o końcówkę tego roku, lub początek 2020 roku.

Nie pierwszy raz w sieci pojawia się zresztą temat 2. sezonu serialu Wiedźmin. Kilka miesięcy temu dziennikarz KC Walsh, którego przecieki potwierdzały się już w przeszłości, donosił na Twitterze, że Netflix jest zadowolony z powstającego serialu i powinien dać zielone światło na kolejne sezony. – Wygląda na to, że Netflix jest bardzo zadowolony z serialu Wiedźmin i możemy zobaczyć zielone światło na wiele sezonów, które zostaną zamówione przed rozpoczęciem pierwszego lub wkrótce potem – pisał KC Walsh.

Jesteśmy niezmiernie ciekawi, czy Netflix rzeczywiście da nam taki prezent pod choinkę i wypuści serial Wiedźmin tuż przed świętami.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie