Wiedźmin od Netflix – data premiery oficjalnie i nowy zwiastun

0 komentarzy

Koniec spekulacji i przecieków, czas na konkrety – data premiery serialu Wiedźmin od Netflix została właśnie ujawniona.

Kiedy premiera serialu Wiedźmin od Netflix? Konkretna data premiery została w końcu podana wraz z poniższym zwiastunem, który pokazuje sporo akcji.

Wiedźmin od Netflix – premiera 20 grudnia 2019 roku

Netflix poinformował, że serial Wiedźmin zadebiutuje 20 grudnia i wtedy właśnie będziemy mogli zobaczyć wszystkie 8 odcinków pierwszego sezonu.

Choć nie powiedziano tego wprost, na jednym sezonie serialu Wiedźmin z pewnością się nie skończy. Sugestie na temat kolejnego sezonu pojawiały się już w sieci, a sama Lauren S. Hissrich informowała o zakończeniu zdjęć do pierwszego sezonu. Krążą plotki, że kręcenie zdjęć do drugiego sezonu wystartuje w grudniu tego roku lub w styczniu roku 2020.

“Netflix ma plany na 3 sezony Wiedźmina”

Już kilka miesięcy temu dziennikarz KC Walsh, którego przecieki potwierdzały się już w przeszłości, donosił na Twitterze, że Netflix jest zadowolony z powstającego serialu i powinien dać zielone światło na kolejne sezony. – Wygląda na to, że Netflix jest bardzo zadowolony z serialu Wiedźmin i możemy zobaczyć zielone światło na wiele sezonów, które zostaną zamówione przed rozpoczęciem pierwszego lub wkrótce potem – pisał KC Walsh.

Później ta sama osoba – odpowiadając na pytanie jednego z internautów – pisała, że ponoć kontrakt na Wiedźmina jest taki sam jak na serial “Sabrina” i pewniakiem ma być powstanie trzech sezonów.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się