Wiedźmin sieka nową bronią jak Pogromca Demonów! Fan miał świetny pomysł [WIDEO]

Wiedzmin-3-nowa-bron-mod
Newsy PC

Wiedźmin właśnie dostał nową broń i to nie byle jaką. Chcesz być Pogromcą Demonów? To zobacz, gdzie pobrać moda i jak znaleźć to cudeńko w świecie gry.

Wiedźmin Geralt co prawda ma czym machać w Dzikim Gonie, ale… chyba nie pogardzicie kolejnym ostrzem. Te przychodzi do nas za sprawą modyfikacji nazwanej Demon Slayer Rengoku’s Nichirin Blade.

Wiedźmin 3 – nowa broń – mod do pobrania

Choć w nazwie moda mamy „pogromcę”, opisywana broń nazywa się w grze Rengoku’s Nichirin i kto oglądał anime Kimetsu no Yaiba, ten wie, cóż to za niebywałe ostrze.

Aby Biały Wilk dostał nowy miecz w swoje ręce, należy najpierw zainstalować mod z tego miejsca, a później kupić ostrze. Nic za darmo… Oczywiście kupić w grze, a konkretniej stanie się on dostępny w trzech miejscach: w domu Hattori, u kupca Ofieri oraz u arcymistrza kowala w Toussaint. Obrażenia i poziom miecza są skalowane do poziomu gracza podczas kupowania. Mod jest kompatybilny z NG+.

Autor modyfikacji podał jeszcze polecenia do konsoli. Aby dodać srebrny miecz, należy wpisać „additem(’Rengoku Nichirin Silver’)”, a dla stalowego komendę „additem(’Rengoku Nichirin Steel’)”. I tyle, zobaczcie na filmiku poniżej, jak Geralt wymiata nowym orężem:

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie