Wiedźmin Nightmare of the Wolf. Netflix ponoć tworzy serial animowany

Czyżby Serial Wiedźmin od Netflix’a, którego pierwszy sezon za nami, to nie wszystko? W sieci pojawia się wzmianka o “The Witcher: Nightmare of the Wolf”.

Źródłem pogłosek o powstającym serialu animowanym The Witcher: Nightmare of the Wolf jest na szczęście nie kolejny anonim z Reddit, lecz strona amerykańskiego związku zawodowego scenarzystów (WGA).

Pojawił się tam krótki wpis wymieniający nazwę The Witcher: Nightmare of the Wolf, scenarzystę Beau DeMayo oraz dopisek, że projekt powstaje w oparciu o książki Wiedźmin napisane przez Andrzej Sapkowskiego.

Wiedźmin Nightmare of the Wolf

Wspomniany Beau DeMayo to osoba, która miała niedawno do czynienia z Gearltem, jako scenarzysta trzeciego odcinka pierwszego sezonu serialu Wiedźmin od Netflix.

Serwis Redanian Intelligence łączy przywołany wpis z aktorką Harriet Kershaw, która w swoim CV dopisała niedawno “The Witcher 2020” – projekt, przy którym wcieli się w “różne role”. Może chodzić zatem o dubbing kilku postaci do powstającego Nightmare of the Wolf.

Póki co, są to jednak niepotwierdzone wieści, lecz nazwa Wiedźmin Nightmare of the Wolf padła zapewne nie bez przyczyny.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: