Wiedźmin od Netflix. Liczba odcinków i przybliżona premiera

Wiedźmin od Netflix. Liczba odcinków i przybliżona premiera
Filmy i seriale Newsy

Serwis Netflix odsłania karty dotyczące serialu Wiedźmin.

Jeśli czekacie na serial w świecie Wiedźmina produkcji Netflixa, to mamy kilka ważnych informacji do przekazania. Po pierwsze producent potwierdził, że jeśli chodzi o pierwszy sezon, powstanie 8 odcinków. Jak długich? Tego nie wiadomo, ale biorąc pod uwagę inne seriale Netflixa, zapewne będzie to około 45 minut.

Wiemy też, że prace nad serialem zaczną się najpóźniej na początku przyszłego roku. W tej chwili twórcy intensywnie tworzą scenariusz. W związku z tym premiera pierwszego sezonu ma nastąpić mniej więcej w okolicach 2020 roku. Sporo czasu więc do premiery, ale fani z pewnością będą czekać z niecierpliwością. Informacje te wcześniej ujawnił serwis NaEkranie.pl.

Przypominamy także, że niedawno autorka scenariusza do serialu Wiedźmin, miała okazję spotkać się z Andrzejem Sapkowskim – twórcą uniwersum Wiedźmina. Nie wiemy o czym tak naprawdę rozmawiała Hissrich z Sapkowskim. Sam pisarz stwierdził niedawno, że odcina się od produkcji Netflixa i nie będzie mieć wpływu na to, jak będzie wyglądał serial. Wcześniej mówiło się jednak o tym, że ma on być konsultantem kreatywnym.

Lauren S. Hissrich mogła przy okazji spotkania z Andrzejem Sapkowskim zapytać o jego opinię na temat scenariusza, albo może chciała zaczerpnąć dodatkowych informacji na temat książek. Przy okazji odwiedzając Polskę, zapewne zapoznała się z klimatem, który Sapkowski oddaje w swoich opowieściach.

My liczymy na to, że skoro za serial Wiedźmin odpowiada Netflix, to będzie to produkcji na bardzo wysokim poziomie. Do tej pory Wiedźmin nie miał szczęścia do adaptacji filmowych, więc jest szansa, że tym razem będzie inaczej.

Cały czas czekamy na ogłoszenie dotyczące obsady. Jesteśmy bardzo ciekawi, kto zagra główną rolę i oczywiście jakie postacie przyjdzie nam zobaczyć.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie