serial wiedźmin netflix geralt

Agata Wierzbicka

W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.

0 komentarzy

Geralt jako intelektualista. Henry Cavill o drugim sezonie Wiedźmina na Netflix

W Total Film Magazine pojawił się wywiad z Henrym Cavillem, a także nowe zdjęcie z planu serialu Wiedźmin. Netflix planuje premierę produkcji na grudzień 2021 roku.

Aktor opowiedział m.in. o swoim udziale w scenariuszu. Nie trzeba chyba przypominać, że Geralt w pierwszej odsłonie serialu nie był specjalnie rozmowny:

„W tym sezonie chciałem mieć pewność, że dokładniej przedstawimy książkowego Geralta, więc postać więcej się odzywa. Kładłem na to naprawdę duży nacisk. […] To nadal Geralt z Rivii, ale zdecydowanie wychodzi bardziej na intelektualistę”.

Wywiad zilustrowano zdjęciem z serialu – przedstawia Geralta wraz z Ciri. Jak wiadomo, te dwie postaci będą miały zażyłą relację w nadchodzącym 2. sezonie:

Liczymy na to, że nowe odcinki unikną błędów popełnionych do tej pory i okażą się prawdziwym hitem. 2. sezon serialu Wiedźmin na Netflix pojawi się 17 grudnia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 63 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible49%