Wiedźmin Netflix. Filmik z Yenn i Triss w Polsce oraz cudowne zdjęcia z dwoma księżycami

Do sieci trafiły kolejne materiały z oczekiwanego serialu Wiedźmin od Netflix. Możemy spodziewać się prawdziwie magicznych krajobrazów. Sami zerknijcie.

Serial Wiedźmin od Netflix to wielka nadzieja fanów uniwersum wykreowanego przez Andrzeja Sapkowskiego. Hype jest przeogromny, a oficjalnych zdjęć czy filmików wciąż brakuje. Jednak co pewien czas możemy natknąć się w sieci na przecieki z planu i właśnie takim contentem chcemy Was dzisiaj zaczarować. A jest naprawdę czym!

Wiedźmin Netflix – sceny z zamku Tata na Węgrzech

Na początek zerknijcie na zdjęcia, które udostępnił węgierski serwis Kemma. Przedstawia on fotki wykonane na zamku w miejscowości Tata, gdzie pracowała ekipa Netflix’a. Możemy zerknąć na naprawdę cudowne ujęcie z dwoma księżycami górującymi nocą nad fortecą. Przy okazji ciekawostka – możemy zobaczyć ujęcie za dnia i przekonać się, jak stworzono owe księżyce.

Serial Wiedźmin Netflix – Triss i Yenn w Polsce

Dodatkowo możemy zerknąć na filmik nagrany przy zamku Ogrodzieniec, gdzie niedawno kręcono zdjęcia do serialu Wiedźmin. Zerkniemy na Triss Merigold (m.in. 1:00), Yennefer z Vengerbergu (0:56 oraz 5:30) czy Tomasza Bagińskiego (3:15). Obecność czarodziejek, bez Pana Tomasza oczywiście, sugeruje, że scena może być kręcona w związku z Bitwą o Sodden.

Kiedy premiera serialu Wiedźmin od Netflix?

Konkretna data premiery nie została ujawniona, lecz wiadomo, że Wiedźmina zobaczymy na małym ekranie w 2019 roku, a pierwszy sezon ma zawierać osiem odcinków.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.