Wiedźmin od Netflix – filmik. Fani nabijają się z rycerzy Nilfgaardu

W sieci znalazły się kolejne zdjęcia oraz materiał wideo prezentujące serial Wiedźmin od Netflix. To znaczy nie ostateczną formę tego dzieła, lecz ujęcia z planu, które przedstawiają rycerzy Nilfgaardu. Społeczność nie jest zadowolona z tego, co zobaczyła.

Serial Wiedźmin od Netflix to wciąż duża tajemnica, lecz co jakiś czas możemy spojrzeć na kolejne przecieki z planu zdjęciowego. Tym razem serwis Redanian Intelligence, który już wcześniej prezentował uchwycone ukradkiem zdjęcia z aktorami, wrzucił do sieci kolejne materiały.

Wiedźmin od Netflix – fani pytają, co to ma być?

Najnowsze materiały prezentują rycerzy Nilfgaardu oraz obozowisko skryte w mroku. Wielu internautów jest nieco zdziwionych faktem, że rycerze prezentują się strasznie słabo, niby w przedstawieniu teatralnym, a nie na planie dużego serialu, w którym Netflix pokłada spore nadzieje. Czy tak rzeczywiście będą wyglądać stroje, czy to może jakiś żart? A może rycerze zostaną wzbogaceni efektami i dopiero wówczas nabiorą ostatecznego kształtu? Najpierw przyjrzyjcie się zdjęciom:

Zdjęcia to dopiero początek, ponieważ wspomniany portal dysponuje również nagraniem wideo, które zostało zmiażdżone przez fanów Wiedźmina. Filmik ma tylko 70 łapek w górę na YouTube przy ponad 500 łapkach w dół. Co tak nie spodobało się społeczności? Sami zerknijcie:

Wiedźmin Netflix – data premiery serialu

Wciąż nie mamy oficjalnej daty premiery serialu i wiemy jedynie, że pojawi się on na małym ekranie pod koniec tego roku. Niedawno w sieci wylądowały jednak przecieki, które wskazują konkretny dzień emisji.

Na blogu Recapped pojawiła się krótka informacja, zgodnie z którą data premiery serialu Wiedźmin została ustalona na 20 grudnia (piątek). Tego dnia Netflix ma pokazać cały pierwszy sezon. Serwis Comicbook podkreśla, że choć na pierwszy rzut oka wspomniane źródło może wydawać się dosyć mało wiarygodne, jest wręcz przeciwnie, ponieważ właśnie na tym blogu pojawiły się w przeszłości informacje o serialu, które następnie zostały potwierdzone. Oczywiście nie oznacza to, że i tym razem insider ma rację, lecz na pewno powinniśmy zwrócić uwagę na jego słowa. Jednocześnie pamiętajcie, że to nadal nieoficjalna data premiery, zatem pewien dystans należy zachować.

Serial Wiedźmin z drugim sezonem

W tym samym wpisie pojawiło się zdanie: Krążą plotki, że kręcenie zdjęć do drugiego sezonu wystartuje w grudniu lub w styczniu. Chodzi oczywiście o końcówkę tego roku, lub początek 2020 roku.

Nie pierwszy raz w sieci pojawia się zresztą temat 2. sezonu serialu Wiedźmin. Kilka miesięcy temu dziennikarz KC Walsh, którego przecieki potwierdzały się już w przeszłości, donosił na Twitterze, że Netflix jest zadowolony z powstającego serialu i powinien dać zielone światło na kolejne sezony. – Wygląda na to, że Netflix jest bardzo zadowolony z serialu Wiedźmin i możemy zobaczyć zielone światło na wiele sezonów, które zostaną zamówione przed rozpoczęciem pierwszego lub wkrótce potem – pisał KC Walsh.

Jesteśmy niezmiernie ciekawi, czy Netflix rzeczywiście da nam taki prezent pod choinkę i wypuści serial Wiedźmin tuż przed świętami.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.