wiedźmin serial netflix

Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

1 komentarz

Potwór z 2. sezonu Wiedźmina robi wrażenie. Fani gry będą zadowoleni

Netflix pokazał nam nową zajawkę do 2. sezonu serialu Wiedźmin. Możemy w niej zobaczyć projekt kolejnego potwora, którego wyciągnięto niczym z gry.

Kiedy w sieci pokazywanych jest coraz więcej materiałów z produkcji Netflixa, to znaczy, że coś dzieje. A no zbliża się wielkimi krokami premiera 2. sezonu Wiedźmina, więc czymś trzeba podgrzać zarówno miłośników growej trylogii, jak i miłujących seriale fantasy.

Tym razem wyjątkowo, kilkadziesiąt sekund życia zabierze nam fragment walki Geralta z nową bestią. Rzec można, ikoniczny to stwór. Jeśli się nie mylę, pojawił się on w każdej z części gry i wcale nie był taki łatwy do ubicia. Ale wystarczy już tego suspensu… Otóż wstrętną paskudą jest Skolopendromorf.

Mówiło się, że Netflix przygotuje większy budżet na nowe odcinki serialu i projekt owego potwora całkiem to potwierdza. Patrząc na skolopendromorfa kroczącego obok Geralta nie ma się wrażenia, że jest dorobiony do planu. Co równie istotne, przypomina pierwowzór z gier, choć jest bardziej ruchliwy, bowiem całe jego ciało wystaje ponad ziemię. Ciekawe, czy wierność względem materiału źródłowego dotyczyć będzie nie tylko samego wyglądu. O ile pamiętacie, potwór ten potrafił zatruwać ofiary w trakcie walki. O serialowych umiejętnościach robala dowiemy się dopiero 18 grudnia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 67 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor2%
Terrible52%