Zabawne momenty z planu i myszy pod bluzą, czyli spojrzenie za kulisy Wiedźmina z Jaskrem i Yennefer

Yennefer i Jaskier w 2. sezonie serialu Wiedźmin
Baza postaci Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale Uniwersum

Netflix umożliwił nam zerknięcie za kulisy niedawnej premiery, czyli 2. sezonu serialu Wiedźmin. Co o swoich postaciach powiedzą Joey Batey i Anya Chalotra?

Joey Batey, czyli serialowy Jaskier, oraz Anya Chalotra wcielająca się w Yennefer są bohaterami niedawno opublikowanego materiału zza kulis Wiedźmina. Z filmu możemy się dowiedzieć nieco więcej o ich podejściu do własnych bohaterów:

Powyższy materiał nie jest pierwszym, który umożliwia poznanie bohaterów Wiedźmina od nieco innej strony. Do tej pory trochę więcej mogliśmy się dowiedzieć choćby o czarodziejach występujących w serialu. Zaprezentowany dziś film to z kolei gratka przede wszystkim dla fanów Jaskra, który, jak wiadomo, już w 1. sezonie przeżywał trudne momenty w relacji z Geraltem.

2. sezon serialu Wiedźmin już od kilku dni jest dostępny w całości na platformie Netflix.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie