Rzeźnik i bard. Podsumowanie specyficznej przyjaźni Geralta i Jaskra na nowym filmie od Netflixa

Geralt z Płotką oraz Jaskier w serialu Wiedźmin
Baza postaci Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale Uniwersum

Dziś mamy coś specjalnie dla fanów Jaskra. Netflix tuż przed premierą 2. sezonu serialu Wiedźmin udostępnił podsumowanie relacji barda z Geraltem.

Mieliśmy już podsumowanie związku Geralta i Yennefer, a także krótkie streszczenie całego 1. sezonu. Dzisiaj przyszła pora, by przypomnieć sobie, jak wyglądały kontakty wiedźmina z Jaskrem. Zobaczcie sami:

Przyjaźń to rzeczywiście nietypowa, wielu przypomina zresztą… relację Shreka i Osła. Nie mnie oceniać, powyższy filmik jednak przypomina wszystkie ważne aspekty wzajemnych kontaktów barda i wiedźmina.

Fanom przypominamy, że dziś Dzień Wiedźmina, czyli 35. już urodziny postaci. 16 grudnia 1986 roku ukazało się po raz pierwszy opowiadanie Andrzeja Sapkowskiego, w którym przedstawił losy bohaterskiego Geralta z Rivii. Już jutro natomiast odbędzie się premiera 2. sezonu serialu Wiedźmin na platformie Netflix.

Agata Wierzbicka
O autorze

Agata Wierzbicka

Redaktor
W dzieciństwie wielbicielka platformówek i przygodówek, obecnie w grach stawia przede wszystkim na dobrą fabułę. Z uporem maniaka wykonuje nawet najdziwniejsze zadania poboczne. Gdy nie gra – czyta, pisze lub próbuje swoich sił w kolejnych dziedzinach rękodzieła.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie