Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin i potwory. Bestiariusz na filmiku od Netflix

Uniwersum Wiedźmina jest przebogate w najróżniejsze potwory, a Netflix postanowił przybliżyć nam część przyjemniaczków, których widzieliśmy w pierwszym sezonie serialu.

Nie każdy czytał książki Andrzejka Sapkowskiego, nie każdy też interesował się występującymi w nich stworami. Netflix stara się teraz nadrobić nasze braki we wiedźmińskim bestiariuszu, publikując filmik Skąd wzięły się potwory w Wiedźminie?

Wszyscy dobrze znamy i kochamy mutantów, magów czy krasnoludy z Wiedźmina, ale czasami zapominamy o pewnej grupie innych „bohaterów”: niezwykłych potworach i bestiach Kontynentu. Skąd się wzięły i jaki jest ich rodowód? Zebraliśmy całą wiedzę w tym oto bestiariuszu – od ich mitologicznego pochodzenia po potencjalne sposoby na zabicie Geralta – czytamy w opisie materiału wideo.

Przy okazji warto wspomnieć, że sezon 2 Wiedźmina od Netflix nie ma jeszcze daty premiery. Platforma wspominała wcześniej, że celem jest pierwsza połowa 2021 roku, lecz nie wiemy, jak na plany wpłynie sytuacja z koronawirusem. W marcu tego roku prace na planie zostały przerwane.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się