Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Wiedźmin i azjatycka Yenn. Gracze niesłusznie czepiają się tych zdjęć?

Na oficjalnym profilu gry Wiedźmin w serwisie Facebook pojawił się kolejny udany cosplay Yennefer z Vengerbergu. Co prawda czteroletni, lecz nie dlatego wywołał mieszane opinie wśród fanów uniwersum.

Cosplay jak to cosplay, rządzi się własnymi prawami – tutaj liczy się przede wszystkim strój oraz dobra zabawa. Trzeba przyznać, że pod tym względem MyBoo Cosplay, która wcieliła się w Yennefer, wypadła rewelacyjnie i zbiera pochwały. Fotki zebrały jednak baty za… makijaż. Wielu internautów widzi tutaj sztuczność/plastik/manekina/przesadzoną tapetę. Dla innych to ciekawy pomysł na Yenn i tyle. Sama cosplay’erka dostrzegła, że Polacy zauważyli jej kreację, lecz jak pisze na Facebooku: To trochę niezręczne, ponieważ jest to dzieło sprzed czterech lat. Dodaje przy okazji, że osobiście wykonała cały przedstawiony na zdjęciach kostium i to się chwali! Wszystkie zdjęcia wykonała Isoria i może rzeczywiście poszło nieco za dużo Photoshopa. Jak sądzicie? Przy okazji na profilu cosplay’erki znaleźliśmy fotki z Maul Cosplay, które również wrzucamy do galerii.

Wiedźmin 3 i azjatycka Yenn – cosplay

Jeśli chcecie zobaczyć więcej świetnych cosplay’ów, tutaj znajdziecie istną skarbnice najlepszych kreacji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%