Rocznicowa wyprzedaż serii Wiedźmin. Za darmo odbierzecie jedną z części

Wiedźmin 3 - Geralt trzyma trunek do toastu i się cieszy, że zaraz się napije
Newsy PC

Serwis GOG.com ruszył z wyprzedażą serii gier Wiedźmin. Ma to związek z rocznicą cyklu. Do tego przygotowano darmową grę i cyfrowe gadżety.

Wiadomo, że wielu graczy uwielbia dwie rzeczy – dobre okazje i darmowe gry. GOG świętuje rocznicę Wiedźmina w wyjątkowy sposób, bo postanowił ruszyć ze sporą promocją na cały wiedźmiński cykl. To jednak nie koniec świetnych ofert! Odbierzemy również za darmo pierwszą część serii i zestaw cyfrowych dodatków.

GOG odpalił specjalną stronę poświęconą grom z uniwersum Wiedźmina, na której znajdziemy podsumowanie przygotowanych dla graczy okazji. Platforma zachęca do skorzystania ze sporych promocji na te świetne gry, a cały przychód trafia do grupy CD Projekt. Dość powiedzieć, że wszystkie gry nabędziemy w cenie 156,43 zł, a nie ponad 650, ile musielibyśmy zapłacić za produkcje bez rabatów.

Promocje na gry z serii Wiedźmin na GOG.com:

W sklepie znajdziemy także wybór najciekawszych modów do gry, które polecany są graczom. Znajdziemy tam raczej podstawowe i najbardziej popularne modyfikacje. Jeżeli szukacie czegoś więcej, zachęcamy także do śledzenia informacji o najnowszych modach na naszej stronie.

Jakby tego było mało, każdy może zupełnie za darmo odebrać zestaw cyfrowych gadżetów z uniwersum Wiedźmina, jak i pierwszą część epickiej serii gier fantasy. Wystarczy tylko pobrać (lub odpalić) aplikację GOG Galaxy, zalogować się na nasze konto i na głównej stronie sklepu przypisać darmowe atrakcje do naszej biblioteki.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie